Batohy Nike

Dnes vám nabízíme 20 produktů v kategorii Batohy - Nike. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Nike HAYWARD 25M BA4722007

Batohy

Nike Hayward 25 (Medium) Backpack disponuje specializovaným varovaným systémem Sport Fit System, jenž nabízí přizpůsobení, díky němuž bude vaše vybavení vždy umístěné do středu a to přispěje k pohodlnému a snadnému nošení.

...

Nike YA CHEYENNE BACKPACK

Batohy

SPOUSTA PROSTORU V KLASICKÉM DESIGNUZvenčí je dětský batoh Nike Cheyenne Kids' Backpack extrémně odolný, uvnitř nabízí spoustu prostoru, a tak se postará o to, že vše podstatné zůstane v bezpečí.

...

Nike CLASSIC NORTH BA4863005

Batohy

Nike Classic NorthBatohSPOUSTA MÍSTA A NEPŘEHLÉDNUTELNÝ STYL.Batoh Nike Classic North Backpack, který má nezaměnitelný vzhled, je ozdoben opakujícím se logem a má velkou hlavní úložnou komoru a spoustu kapes pro oddělené uložení věcí potřebných na cestu.Polyester 600D s hustou vazbou je velmi trvanlivý.

  • Prostorná hlavní úložná komora se zapíná ...

Nike YOUNG ATHLETES CLASSIC BA

Batohy

Nike Classic Kids' Backpack s redukovanou velikostí pohodlně sedí na menších ramenou a obsahuje několik kapes na zip pro snadné a bezpečné uspořádání věcí. Hlavní kapsa na zip pro prostorné uložení. Vnější kapsa na zip na maličkosti. D x 4 Š x 12,5 V.

...

Nike TEAM TRAINING WAISTPACK

Batohy

S ultralehkou ledvinkou Nike Team Training Waist Pack budeš mít základní věci stále po ruce. Díky voděodolnému materiálu v ní bezpečně uložíš své nezbytnosti. Hlavní kapsa na zip pro prostorné uložení. Postranní kapsy na zip pro uložení maličkostí. Voděvzdorný materiál udrží tvé vybavení v suchu a bezpečí.

...

Nike TEAM TRAINING SHOE BAG

Batohy

Kompaktní a pohodlný Nike Team Training Shoe Bag ti usnadní přenášení sportovních bot. Je vyrobený z odolného materiálu, takže nedá vodě šanci a tvoje boty zůstanou v suchu. Hlavní kapsa na zip pro bezpečné a odvětrané uložení. Dno z plachtoviny odolává vodě, takže udrží věci v suchu a bezpečí i ve vlhkých podmínkách.

...

  • 1

Nike

Společnost Nike byla založena v Oregonu roku 1972 běžcem na krátké tratě Philem Knightem a jeho trenérem Billem Bowermanem. Prvním impulzem k založení značky byla touha vyrobit speciální ultralehkou běžeckou obuv s tenkou podrážkou. Experiment se vydařil a běžecké boty Nike sklidily celosvětový úspěch u amatérských i profesionálních běžců. Dnes patří značka Nike k nejprestižnějším výrobcům sportovní obuvi, oblečení a doplňků. Název společnosti je odvozen od jména okřídlené bohyně vítězství Niké, zatímco známé logo značky představuje její křídlo. Logo Nike navrhla v roce 1971 grafička Carolyn Davidson za 35 dolarů; jeho dnešní cena se pohybuje v řádech několika desítek miliard dolarů.