Běžecká obuv Nike

Dnes vám nabízíme 199 produktů v kategorii Běžecká obuv - Nike. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Nike Flex Mens Trail 2 Shield Running Shoes Grey/Volt 10.5

Běžecká obuv

Nike Flex Mens Trail 2 Shield Running Shoes Grey/Volt 10.5, Nike Flex Mens Trail 2 Shield běžecké boty Hlava venku a řešit prvky s těmito Mens Nike Trail štítu běžecké boty, které využívají s Nike Flex drážky, které přidávají stabilitu a tuhost pro přirozenější kroku, se spojil s multi-směrový podešev pro nejvyšší trakci na nerovném povrchu a Fitsole stél...

Nike Flex Mens Trail 2 Shield Running Shoes Grey/Volt 7

Běžecká obuv

Nike Flex Mens Trail 2 Shield Running Shoes Grey/Volt 7, Nike Flex Mens Trail 2 Shield běžecké boty Hlava venku a řešit prvky s těmito Mens Nike Trail štítu běžecké boty, které využívají s Nike Flex drážky, které přidávají stabilitu a tuhost pro přirozenější kroku, se spojil s multi-směrový podešev pro nejvyšší trakci na nerovném povrchu a Fitsole stélka ...

Nike Flex Mens Trail 2 Shield Running Shoes Grey/Volt 9

Běžecká obuv

Nike Flex Mens Trail 2 Shield Running Shoes Grey/Volt 9, Nike Flex Mens Trail 2 Shield běžecké boty Hlava venku a řešit prvky s těmito Mens Nike Trail štítu běžecké boty, které využívají s Nike Flex drážky, které přidávají stabilitu a tuhost pro přirozenější kroku, se spojil s multi-směrový podešev pro nejvyšší trakci na nerovném povrchu a Fitsole stélka ...

Nike Flex Mens Trail 2 Shield Running Shoes Grey/Volt 10

Běžecká obuv

Nike Flex Mens Trail 2 Shield Running Shoes Grey/Volt 10, Nike Flex Mens Trail 2 Shield běžecké boty Hlava venku a řešit prvky s těmito Mens Nike Trail štítu běžecké boty, které využívají s Nike Flex drážky, které přidávají stabilitu a tuhost pro přirozenější kroku, se spojil s multi-směrový podešev pro nejvyšší trakci na nerovném povrchu a Fitsole stélka...

Nike Dart 10 X Mens Running Trainers White/Blue 7

Běžecká obuv

Nike Dart 10 X Mens Running Trainers White/Blue 7, Nike Dart X Mens Running Trainers Chcete-li zvýšit svůj další běh tato Nike pánské běží trenéři těžit z pohybu-fit technologie s tlustou podrážkou reslon absorbovat dopad a polstrovaný vnitřní kotník jazyk pro větší pohodlí.

...

Nike Dart 10 X Mens Running Trainers White/Blue 11

Běžecká obuv

Nike Dart 10 X Mens Running Trainers White/Blue 11, Nike Dart X Mens Running Trainers Chcete-li zvýšit svůj další běh tato Nike pánské běží trenéři těžit z pohybu-fit technologie s tlustou podrážkou reslon absorbovat dopad a polstrovaný vnitřní kotník jazyk pro větší pohodlí.

...

Nike Dart 10 X Mens Running Trainers White/Blue 14

Běžecká obuv

Nike Dart 10 X Mens Running Trainers White/Blue 14, Nike Dart X Mens Running Trainers Chcete-li zvýšit svůj další běh tato Nike pánské běží trenéři těžit z pohybu-fit technologie s tlustou podrážkou reslon absorbovat dopad a polstrovaný vnitřní kotník jazyk pro větší pohodlí.

...

Nike Dart 10 X Mens Running Trainers White/Blue 6.5

Běžecká obuv

Nike Dart 10 X Mens Running Trainers White/Blue 6.5, Nike Dart X Mens Running Trainers Chcete-li zvýšit svůj další běh tato Nike pánské běží trenéři těžit z pohybu-fit technologie s tlustou podrážkou reslon absorbovat dopad a polstrovaný vnitřní kotník jazyk pro větší pohodlí.

...

Nike Dart 10 X Mens Running Trainers White/Blue 7.5

Běžecká obuv

Nike Dart 10 X Mens Running Trainers White/Blue 7.5, Nike Dart X Mens Running Trainers Chcete-li zvýšit svůj další běh tato Nike pánské běží trenéři těžit z pohybu-fit technologie s tlustou podrážkou reslon absorbovat dopad a polstrovaný vnitřní kotník jazyk pro větší pohodlí.

...

Nike Dart 10 X Mens Running Trainers White/Blue 10

Běžecká obuv

Nike Dart 10 X Mens Running Trainers White/Blue 10, Nike Dart X Mens Running Trainers Chcete-li zvýšit svůj další běh tato Nike pánské běží trenéři těžit z pohybu-fit technologie s tlustou podrážkou reslon absorbovat dopad a polstrovaný vnitřní kotník jazyk pro větší pohodlí.

...

Nike Dart 10 X Mens Running Trainers White/Blue 6

Běžecká obuv

Nike Dart 10 X Mens Running Trainers White/Blue 6, Nike Dart X Mens Running Trainers Chcete-li zvýšit svůj další běh tato Nike pánské běží trenéři těžit z pohybu-fit technologie s tlustou podrážkou reslon absorbovat dopad a polstrovaný vnitřní kotník jazyk pro větší pohodlí.

...

Nike Dart 10 X Mens Running Trainers White/Blue 12

Běžecká obuv

Nike Dart 10 X Mens Running Trainers White/Blue 12, Nike Dart X Mens Running Trainers Chcete-li zvýšit svůj další běh tato Nike pánské běží trenéři těžit z pohybu-fit technologie s tlustou podrážkou reslon absorbovat dopad a polstrovaný vnitřní kotník jazyk pro větší pohodlí.

...

Nike Dart 10 X Mens Running Trainers White/Blue 9.5

Běžecká obuv

Nike Dart 10 X Mens Running Trainers White/Blue 9.5, Nike Dart X Mens Running Trainers Chcete-li zvýšit svůj další běh tato Nike pánské běží trenéři těžit z pohybu-fit technologie s tlustou podrážkou reslon absorbovat dopad a polstrovaný vnitřní kotník jazyk pro větší pohodlí.

...

Nike Dart 10 X Mens Running Trainers White/Blue 9

Běžecká obuv

Nike Dart 10 X Mens Running Trainers White/Blue 9, Nike Dart X Mens Running Trainers Chcete-li zvýšit svůj další běh tato Nike pánské běží trenéři těžit z pohybu-fit technologie s tlustou podrážkou reslon absorbovat dopad a polstrovaný vnitřní kotník jazyk pro větší pohodlí.

...

Nike Dart 10 X Mens Running Trainers White/Blue 8

Běžecká obuv

Nike Dart 10 X Mens Running Trainers White/Blue 8, Nike Dart X Mens Running Trainers Chcete-li zvýšit svůj další běh tato Nike pánské běží trenéři těžit z pohybu-fit technologie s tlustou podrážkou reslon absorbovat dopad a polstrovaný vnitřní kotník jazyk pro větší pohodlí.

...

Nike Dart 10 X Mens Running Trainers White/Blue 8.5

Běžecká obuv

Nike Dart 10 X Mens Running Trainers White/Blue 8.5, Nike Dart X Mens Running Trainers Chcete-li zvýšit svůj další běh tato Nike pánské běží trenéři těžit z pohybu-fit technologie s tlustou podrážkou reslon absorbovat dopad a polstrovaný vnitřní kotník jazyk pro větší pohodlí.

...

Nike Dart 10 X Mens Running Trainers White/Blue 13

Běžecká obuv

Nike Dart 10 X Mens Running Trainers White/Blue 13, Nike Dart X Mens Running Trainers Chcete-li zvýšit svůj další běh tato Nike pánské běží trenéři těžit z pohybu-fit technologie s tlustou podrážkou reslon absorbovat dopad a polstrovaný vnitřní kotník jazyk pro větší pohodlí.

...

Nike Dart 10 X Mens Running Trainers White/Blue 10.5

Běžecká obuv

Nike Dart 10 X Mens Running Trainers White/Blue 10.5, Nike Dart X Mens Running Trainers Chcete-li zvýšit svůj další běh tato Nike pánské běží trenéři těžit z pohybu-fit technologie s tlustou podrážkou reslon absorbovat dopad a polstrovaný vnitřní kotník jazyk pro větší pohodlí.

...

Nike Dart 10 X Mens Running Trainers White/Blue 11.5

Běžecká obuv

Nike Dart 10 X Mens Running Trainers White/Blue 11.5, Nike Dart X Mens Running Trainers Chcete-li zvýšit svůj další běh tato Nike pánské běží trenéři těžit z pohybu-fit technologie s tlustou podrážkou reslon absorbovat dopad a polstrovaný vnitřní kotník jazyk pro větší pohodlí.

...

Nike

Společnost Nike byla založena v Oregonu roku 1972 běžcem na krátké tratě Philem Knightem a jeho trenérem Billem Bowermanem. Prvním impulzem k založení značky byla touha vyrobit speciální ultralehkou běžeckou obuv s tenkou podrážkou. Experiment se vydařil a běžecké boty Nike sklidily celosvětový úspěch u amatérských i profesionálních běžců. Dnes patří značka Nike k nejprestižnějším výrobcům sportovní obuvi, oblečení a doplňků. Název společnosti je odvozen od jména okřídlené bohyně vítězství Niké, zatímco známé logo značky představuje její křídlo. Logo Nike navrhla v roce 1971 grafička Carolyn Davidson za 35 dolarů; jeho dnešní cena se pohybuje v řádech několika desítek miliard dolarů.