Běžecká obuv Nike

Dnes vám nabízíme 199 produktů v kategorii Běžecká obuv - Nike. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Nike Flex Trail 2 Mens Running Shoes Black/Grey/Red 8

Běžecká obuv

Nike Flex Trail 2 Mens Running Shoes Black/Grey/Red 8, Nike Flex stopy 2 PÁNSKÁ běžecké boty Tyto pánské Nike běžecké boty jsou ideální pro stezka běží na všech terénních tratí, představovat Nike flex drážky, které absorbují dopad z nerovném terénu a přidává lehké stabilitu pro přirozenější pocit.

...

Nike Flex Trail 2 Mens Running Shoes Black/Grey/Red 9

Běžecká obuv

Nike Flex Trail 2 Mens Running Shoes Black/Grey/Red 9, Nike Flex stopy 2 PÁNSKÁ běžecké boty Tyto pánské Nike běžecké boty jsou ideální pro stezka běží na všech terénních tratí, představovat Nike flex drážky, které absorbují dopad z nerovném terénu a přidává lehké stabilitu pro přirozenější pocit.

...

Nike Flex Trail 2 Mens Running Shoes Black/Grey/Red 8.5

Běžecká obuv

Nike Flex Trail 2 Mens Running Shoes Black/Grey/Red 8.5, Nike Flex stopy 2 PÁNSKÁ běžecké boty Tyto pánské Nike běžecké boty jsou ideální pro stezka běží na všech terénních tratí, představovat Nike flex drážky, které absorbují dopad z nerovném terénu a přidává lehké stabilitu pro přirozenější pocit.

...

Nike Flex Trail 2 Mens Running Shoes Black/Grey/Red 9.5

Běžecká obuv

Nike Flex Trail 2 Mens Running Shoes Black/Grey/Red 9.5, Nike Flex stopy 2 PÁNSKÁ běžecké boty Tyto pánské Nike běžecké boty jsou ideální pro stezka běží na všech terénních tratí, představovat Nike flex drážky, které absorbují dopad z nerovném terénu a přidává lehké stabilitu pro přirozenější pocit.

...

Nike Flex Trail 2 Mens Running Shoes Black/Grey/Red 7.5

Běžecká obuv

Nike Flex Trail 2 Mens Running Shoes Black/Grey/Red 7.5, Nike Flex stopy 2 PÁNSKÁ běžecké boty Tyto pánské Nike běžecké boty jsou ideální pro stezka běží na všech terénních tratí, představovat Nike flex drážky, které absorbují dopad z nerovném terénu a přidává lehké stabilitu pro přirozenější pocit.

...

Nike Flex Trail 2 Mens Running Shoes Black/Grey/Red 11

Běžecká obuv

Nike Flex Trail 2 Mens Running Shoes Black/Grey/Red 11, Nike Flex stopy 2 PÁNSKÁ běžecké boty Tyto pánské Nike běžecké boty jsou ideální pro stezka běží na všech terénních tratí, představovat Nike flex drážky, které absorbují dopad z nerovném terénu a přidává lehké stabilitu pro přirozenější pocit.

...

Nike Flex Trail 2 Mens Running Shoes Black/Grey/Red 7

Běžecká obuv

Nike Flex Trail 2 Mens Running Shoes Black/Grey/Red 7, Nike Flex stopy 2 PÁNSKÁ běžecké boty Tyto pánské Nike běžecké boty jsou ideální pro stezka běží na všech terénních tratí, představovat Nike flex drážky, které absorbují dopad z nerovném terénu a přidává lehké stabilitu pro přirozenější pocit.

...

Nike Flex Trail 2 Mens Running Shoes Black/Grey/Red 6

Běžecká obuv

Nike Flex Trail 2 Mens Running Shoes Black/Grey/Red 6, Nike Flex stopy 2 PÁNSKÁ běžecké boty Tyto pánské Nike běžecké boty jsou ideální pro stezka běží na všech terénních tratí, představovat Nike flex drážky, které absorbují dopad z nerovném terénu a přidává lehké stabilitu pro přirozenější pocit.

...

Nike Flex Trail 2 Mens Running Shoes Black/Grey/Red 10

Běžecká obuv

Nike Flex Trail 2 Mens Running Shoes Black/Grey/Red 10, Nike Flex stopy 2 PÁNSKÁ běžecké boty Tyto pánské Nike běžecké boty jsou ideální pro stezka běží na všech terénních tratí, představovat Nike flex drážky, které absorbují dopad z nerovném terénu a přidává lehké stabilitu pro přirozenější pocit.

...

Nike Flex Mens Trail Running Shoes Blue/Grey/Yell 7.5

Běžecká obuv

Nike Flex Mens Trail Running Shoes Blue/Grey/Yell 7.5, Nike Flex pánské Trail běžecké boty Nike Flex Mens Trail Running Shoes má stylový horní s prodyšné síťoviny konstrukce pro větší pohodlí a styl je Swoosh Nike sjíždění podešve boty a kontrastní tkaničky a vnitřní pro extra trochu podrobněji.

...

Nike Flex Mens Trail Running Shoes Blue/Grey/Yell 9

Běžecká obuv

Nike Flex Mens Trail Running Shoes Blue/Grey/Yell 9, Nike Flex pánské Trail běžecké boty Nike Flex Mens Trail Running Shoes má stylový horní s prodyšné síťoviny konstrukce pro větší pohodlí a styl je Swoosh Nike sjíždění podešve boty a kontrastní tkaničky a vnitřní pro extra trochu podrobněji.

...

Nike Flex Mens Trail Running Shoes Blue/Grey/Yell 6

Běžecká obuv

Nike Flex Mens Trail Running Shoes Blue/Grey/Yell 6, Nike Flex pánské Trail běžecké boty Nike Flex Mens Trail Running Shoes má stylový horní s prodyšné síťoviny konstrukce pro větší pohodlí a styl je Swoosh Nike sjíždění podešve boty a kontrastní tkaničky a vnitřní pro extra trochu podrobněji.

...

Nike Flex Mens Trail Running Shoes Blue/Grey/Yell 8

Běžecká obuv

Nike Flex Mens Trail Running Shoes Blue/Grey/Yell 8, Nike Flex pánské Trail běžecké boty Nike Flex Mens Trail Running Shoes má stylový horní s prodyšné síťoviny konstrukce pro větší pohodlí a styl je Swoosh Nike sjíždění podešve boty a kontrastní tkaničky a vnitřní pro extra trochu podrobněji.

...

Nike Flex Mens Trail Running Shoes Blue/Grey/Yell 7

Běžecká obuv

Nike Flex Mens Trail Running Shoes Blue/Grey/Yell 7, Nike Flex pánské Trail běžecké boty Nike Flex Mens Trail Running Shoes má stylový horní s prodyšné síťoviny konstrukce pro větší pohodlí a styl je Swoosh Nike sjíždění podešve boty a kontrastní tkaničky a vnitřní pro extra trochu podrobněji.

...

Nike Flex Mens Trail Running Shoes Blue/Grey/Yell 10

Běžecká obuv

Nike Flex Mens Trail Running Shoes Blue/Grey/Yell 10, Nike Flex pánské Trail běžecké boty Nike Flex Mens Trail Running Shoes má stylový horní s prodyšné síťoviny konstrukce pro větší pohodlí a styl je Swoosh Nike sjíždění podešve boty a kontrastní tkaničky a vnitřní pro extra trochu podrobněji.

...

Nike Flex Mens Trail Running Shoes Blue/Grey/Yell 9.5

Běžecká obuv

Nike Flex Mens Trail Running Shoes Blue/Grey/Yell 9.5, Nike Flex pánské Trail běžecké boty Nike Flex Mens Trail Running Shoes má stylový horní s prodyšné síťoviny konstrukce pro větší pohodlí a styl je Swoosh Nike sjíždění podešve boty a kontrastní tkaničky a vnitřní pro extra trochu podrobněji.

...

Nike Flex Mens Trail Running Shoes Blue/Grey/Yell 10.5

Běžecká obuv

Nike Flex Mens Trail Running Shoes Blue/Grey/Yell 10.5, Nike Flex pánské Trail běžecké boty Nike Flex Mens Trail Running Shoes má stylový horní s prodyšné síťoviny konstrukce pro větší pohodlí a styl je Swoosh Nike sjíždění podešve boty a kontrastní tkaničky a vnitřní pro extra trochu podrobněji.

...

Nike

Společnost Nike byla založena v Oregonu roku 1972 běžcem na krátké tratě Philem Knightem a jeho trenérem Billem Bowermanem. Prvním impulzem k založení značky byla touha vyrobit speciální ultralehkou běžeckou obuv s tenkou podrážkou. Experiment se vydařil a běžecké boty Nike sklidily celosvětový úspěch u amatérských i profesionálních běžců. Dnes patří značka Nike k nejprestižnějším výrobcům sportovní obuvi, oblečení a doplňků. Název společnosti je odvozen od jména okřídlené bohyně vítězství Niké, zatímco známé logo značky představuje její křídlo. Logo Nike navrhla v roce 1971 grafička Carolyn Davidson za 35 dolarů; jeho dnešní cena se pohybuje v řádech několika desítek miliard dolarů.