Běžecká obuv Nike

Dnes vám nabízíme 199 produktů v kategorii Běžecká obuv - Nike. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Nike Flex Mens Trail Running Shoes Blue/Grey/Yell 11

Běžecká obuv

Nike Flex Mens Trail Running Shoes Blue/Grey/Yell 11, Nike Flex pánské Trail běžecké boty Nike Flex Mens Trail Running Shoes má stylový horní s prodyšné síťoviny konstrukce pro větší pohodlí a styl je Swoosh Nike sjíždění podešve boty a kontrastní tkaničky a vnitřní pro extra trochu podrobněji.

...

Nike Flex Mens Trail Running Shoes Blue/Grey/Yell 8.5

Běžecká obuv

Nike Flex Mens Trail Running Shoes Blue/Grey/Yell 8.5, Nike Flex pánské Trail běžecké boty Nike Flex Mens Trail Running Shoes má stylový horní s prodyšné síťoviny konstrukce pro větší pohodlí a styl je Swoosh Nike sjíždění podešve boty a kontrastní tkaničky a vnitřní pro extra trochu podrobněji.

...

Nike Dart 10 Mens Running Shoes Volt/Grey/Armry 8

Běžecká obuv

Nike Dart 10 Mens Running Shoes Volt/Grey/Armry 8, Nike Dart 10 Pánské běžecké boty Nike Dart 10 Pánská běžecká obuv byly navrženy s MotionFit technologie, které pomáhají ke zlepšení stability , spolu s midsole Reslon , který dává dynamický a citlivé odpružení pod nohama . Tyto běžecké boty Nike také přijít s prodyšnými oky na horní spolu s polstrovaným ...

Nike Dart 9 Ladies Running Shoes White/Pink 4

Běžecká obuv

Nike Dart 9 dámské běžecké boty těžit z lehké konstrukce s oky na horní podporou vzduchu a optimalizace prodyšnost, v kombinaci s požadavky na rázovou drážkami na patě absorbovat dopady pro hladkou jízdu.

...

Nike Downshifter VI Junior Girls Running Shoes

Běžecká obuv

  • > S tkaničkami
  • > Polstrovaná stélka
  • > Objemnější podrážka
...

Nike

Společnost Nike byla založena v Oregonu roku 1972 běžcem na krátké tratě Philem Knightem a jeho trenérem Billem Bowermanem. Prvním impulzem k založení značky byla touha vyrobit speciální ultralehkou běžeckou obuv s tenkou podrážkou. Experiment se vydařil a běžecké boty Nike sklidily celosvětový úspěch u amatérských i profesionálních běžců. Dnes patří značka Nike k nejprestižnějším výrobcům sportovní obuvi, oblečení a doplňků. Název společnosti je odvozen od jména okřídlené bohyně vítězství Niké, zatímco známé logo značky představuje její křídlo. Logo Nike navrhla v roce 1971 grafička Carolyn Davidson za 35 dolarů; jeho dnešní cena se pohybuje v řádech několika desítek miliard dolarů.