Čepice Nike

Dnes vám nabízíme 16 produktů v kategorii Čepice - Nike. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Nike HERITAGE86-FUTURA 546107010

Čepice

Nike Futura Hat obsahuje nekonvenční grafiku a má klasický design ze šesti dílců pro spojení pohodlí a sportovního stylu. Obšívaná očka pro lepší prodyšnost. Nastavitelná sponka vzadu pro nastavitelné přizpůsobení. Potisk zepředu dodává styl.

...

Nike HERITAGE86-FUTURA 546107100

Čepice

Nike HERITAGE86-FUTURA 546107100 nakupujte v sekci Čepice. Další Sportovní oblečení značky Nike nakupujte výhodně na lypo.cz.

...

Nike AW84-PRINT 611756010

Čepice

Nabízí vlastní pohodlí a odvážný vzhled. Vyrobeno s dravým grafickým vzorem a texturou pro odvážný vzhled, čepice má pět panelu pro pohodlné nošení.

...

Nike AW84-WMNS PRINT AW84

Čepice

KLASICKÉ POHODLÍ S GRAFICKÝMI DETAILYČepice Nike AW84 Print Adjustable Hat představuje kombinaci kreativní inspirace a individuálního komfortu.

...

  • 1

Nike

Společnost Nike byla založena v Oregonu roku 1972 běžcem na krátké tratě Philem Knightem a jeho trenérem Billem Bowermanem. Prvním impulzem k založení značky byla touha vyrobit speciální ultralehkou běžeckou obuv s tenkou podrážkou. Experiment se vydařil a běžecké boty Nike sklidily celosvětový úspěch u amatérských i profesionálních běžců. Dnes patří značka Nike k nejprestižnějším výrobcům sportovní obuvi, oblečení a doplňků. Název společnosti je odvozen od jména okřídlené bohyně vítězství Niké, zatímco známé logo značky představuje její křídlo. Logo Nike navrhla v roce 1971 grafička Carolyn Davidson za 35 dolarů; jeho dnešní cena se pohybuje v řádech několika desítek miliard dolarů.