Dětská obuv Nike

Dnes vám nabízíme 140 produktů v kategorii Dětská obuv - Nike. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Nike CAPRI 3 LTR

Dětská obuv

INSPIROVANÝ KLASICKOU TENISOVOU BOTOU NIŽŠÍHO PROFILU, KTERÝ POUŽÍVÁ SMĚS MATERIÁLŮ. PÁSKA SE STRUKTUROVANÝM NÁRAZNÍKEM NA ŠPIČCE A VÝRAZNÝMI BARVAMI. TEČKOVANÝ VZOR A OHYBOVÉ DRÁŽKY PRO MAXIMÁLNÍ PRUŽNOST A PRYŽOVÝ POLŠTÁŘEK NA PATĚ PRO PŘILNAVOST.

...

Nike CAPRI 3 MID LTR

Dětská obuv

BASKETBAL, STŘEDNĚ VYSOKÁ OBUV S VELKÝM LOGEM FORCE NA HORNÍ ČÁSTI JAZYKA. GUMOVÁ PODRÁŽKA. PODEŠEV SE SOUSTŘEDNÝM DESIGNEM NA PATĚ I ŠPIČCE.

...

Nike

Společnost Nike byla založena v Oregonu roku 1972 běžcem na krátké tratě Philem Knightem a jeho trenérem Billem Bowermanem. Prvním impulzem k založení značky byla touha vyrobit speciální ultralehkou běžeckou obuv s tenkou podrážkou. Experiment se vydařil a běžecké boty Nike sklidily celosvětový úspěch u amatérských i profesionálních běžců. Dnes patří značka Nike k nejprestižnějším výrobcům sportovní obuvi, oblečení a doplňků. Název společnosti je odvozen od jména okřídlené bohyně vítězství Niké, zatímco známé logo značky představuje její křídlo. Logo Nike navrhla v roce 1971 grafička Carolyn Davidson za 35 dolarů; jeho dnešní cena se pohybuje v řádech několika desítek miliard dolarů.