Dětská obuv Nike

Dnes vám nabízíme 146 produktů v kategorii Dětská obuv - Nike. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Nike 1st Court Tradition Girls Crib Trainer White/Purpl/Vlt C0.5

Dětská obuv

Nike 1st Court Tradition Girls Crib Trainer White/Purpl/Vlt C0.5, Nike 1st Court Tradition Dětská postýlka Girls Trainer Nike 1st Court Tradition Dětská postýlka Girls Trainer nabízí pohodlné nošení s polstrovanou stélka a jeden suchý zip pásky dát pohodlný a podpůrný fit.

...

Nike 1st Court Tradition Girls Crib Trainer White/Purpl/Vlt C1.5

Dětská obuv

Nike 1st Court Tradition Girls Crib Trainer White/Purpl/Vlt C1.5, Nike 1st Court Tradition Dětská postýlka Girls Trainer Nike 1st Court Tradition Dětská postýlka Girls Trainer nabízí pohodlné nošení s polstrovanou stélka a jeden suchý zip pásky dát pohodlný a podpůrný fit.

...

Nike 1st Court Tradition Girls Crib Trainer White/Purpl/Vlt C2.5

Dětská obuv

Nike 1st Court Tradition Girls Crib Trainer White/Purpl/Vlt C2.5, Nike 1st Court Tradition Dětská postýlka Girls Trainer Nike 1st Court Tradition Dětská postýlka Girls Trainer nabízí pohodlné nošení s polstrovanou stélka a jeden suchý zip pásky dát pohodlný a podpůrný fit.

...

Nike 1st Court Tradition Girls Crib Trainer White/Purpl/Vlt C3.5

Dětská obuv

Nike 1st Court Tradition Girls Crib Trainer White/Purpl/Vlt C3.5, Nike 1st Court Tradition Dětská postýlka Girls Trainer Nike 1st Court Tradition Dětská postýlka Girls Trainer nabízí pohodlné nošení s polstrovanou stélka a jeden suchý zip pásky dát pohodlný a podpůrný fit.

...

Nike

Společnost Nike byla založena v Oregonu roku 1972 běžcem na krátké tratě Philem Knightem a jeho trenérem Billem Bowermanem. Prvním impulzem k založení značky byla touha vyrobit speciální ultralehkou běžeckou obuv s tenkou podrážkou. Experiment se vydařil a běžecké boty Nike sklidily celosvětový úspěch u amatérských i profesionálních běžců. Dnes patří značka Nike k nejprestižnějším výrobcům sportovní obuvi, oblečení a doplňků. Název společnosti je odvozen od jména okřídlené bohyně vítězství Niké, zatímco známé logo značky představuje její křídlo. Logo Nike navrhla v roce 1971 grafička Carolyn Davidson za 35 dolarů; jeho dnešní cena se pohybuje v řádech několika desítek miliard dolarů.