Dětské soupravy Nike

Dnes vám nabízíme 4 produktů v kategorii Dětské soupravy - Nike. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Nike Miler Short Sleeved Running T Shirt Girls Black/Silver 7-8

Dětské soupravy

Nike Miler Short Sleeved Running T Shirt Girls Black/Silver 7-8 (SG), Nike Miler krátký rukáv Běžecké Dívky tričko Udržujte vaše holčička cool a pohodlné na ní běží s tím se dívky běží nahoru , kde najdete krátké rukávy konstrukce s posádkou krku pro klasický styl.

...

Nike J CREW WU INF

Dětské soupravy

SPORTOVNÍ STYL, POHODLNÝ STŘIHDětskou soupravu Nike YA76 J Crew Infant Kids' Warm-Up tvoří bunda na zip s vysokým límcem a jemné elastické kalhoty.

...

  • 1

Nike

Společnost Nike byla založena v Oregonu roku 1972 běžcem na krátké tratě Philem Knightem a jeho trenérem Billem Bowermanem. Prvním impulzem k založení značky byla touha vyrobit speciální ultralehkou běžeckou obuv s tenkou podrážkou. Experiment se vydařil a běžecké boty Nike sklidily celosvětový úspěch u amatérských i profesionálních běžců. Dnes patří značka Nike k nejprestižnějším výrobcům sportovní obuvi, oblečení a doplňků. Název společnosti je odvozen od jména okřídlené bohyně vítězství Niké, zatímco známé logo značky představuje její křídlo. Logo Nike navrhla v roce 1971 grafička Carolyn Davidson za 35 dolarů; jeho dnešní cena se pohybuje v řádech několika desítek miliard dolarů.