Golfové bagy Nike

Dnes vám nabízíme 3 produktů v kategorii Golfové bagy - Nike. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Nike Performance Carry Bag White N

Golfové bagy

Nike Performance Carry Bag White N, Nike Performance Carry Bag Nike Performance Carry Bag nabízí velké množství úložného prostoru pro vaše kluby s 14-cesta dělič systém a 9,5 ovál nahoře, spolu s osmi kapsami na zip pro menší příslušenství a náležitosti.

...

Nike Swoosh Stand Bag Black N

Golfové bagy

Nike Swoosh Stand Bag Black N, Nike Swoosh Stand Bag Nike Swoosh Stand Bag má lehký design pro snadné přenášení vašich golfových holí kolem greenu.

...

  • 1

Nike

Společnost Nike byla založena v Oregonu roku 1972 běžcem na krátké tratě Philem Knightem a jeho trenérem Billem Bowermanem. Prvním impulzem k založení značky byla touha vyrobit speciální ultralehkou běžeckou obuv s tenkou podrážkou. Experiment se vydařil a běžecké boty Nike sklidily celosvětový úspěch u amatérských i profesionálních běžců. Dnes patří značka Nike k nejprestižnějším výrobcům sportovní obuvi, oblečení a doplňků. Název společnosti je odvozen od jména okřídlené bohyně vítězství Niké, zatímco známé logo značky představuje její křídlo. Logo Nike navrhla v roce 1971 grafička Carolyn Davidson za 35 dolarů; jeho dnešní cena se pohybuje v řádech několika desítek miliard dolarů.