Krátké kalhoty Nike

Dnes vám nabízíme 33 produktů v kategorii Krátké kalhoty - Nike. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Nike Filament Capri Running Tights Ladies Black 8

Krátké kalhoty

Nike Filament Capri Running Tights Ladies Black 8 (XS), Nike vláken Capri Running Tights Ladies Získejte více ze svého tréninku s dámy Nike vláken Capri Běh Punčocháče, navržený s blízkým fit pocit, s plochými švy, elastickým pasem s vnitřní stahovací šňůrkou a Dri-Fit technologie, která odvádí vlhkost od pokožky, aby vás chladný a pohodlné.

...

Nike Filament Capri Running Tights Ladies Black 14

Krátké kalhoty

Nike Filament Capri Running Tights Ladies Black 14 (L), Nike vláken Capri Running Tights Ladies Získejte více ze svého tréninku s dámy Nike vláken Capri Běh Punčocháče, navržený s blízkým fit pocit, s plochými švy, elastickým pasem s vnitřní stahovací šňůrkou a Dri-Fit technologie, která odvádí vlhkost od pokožky, aby vás chladný a pohodlné.

...

Nike Filament Capri Running Tights Ladies Black 12

Krátké kalhoty

Nike Filament Capri Running Tights Ladies Black 12 (M), Nike vláken Capri Running Tights Ladies Získejte více ze svého tréninku s dámy Nike vláken Capri Běh Punčocháče, navržený s blízkým fit pocit, s plochými švy, elastickým pasem s vnitřní stahovací šňůrkou a Dri-Fit technologie, která odvádí vlhkost od pokožky, aby vás chladný a pohodlné.

...

Nike Filament Capri Running Tights Ladies Black 16

Krátké kalhoty

Nike Filament Capri Running Tights Ladies Black 16 (XL), Nike vláken Capri Running Tights Ladies Získejte více ze svého tréninku s dámy Nike vláken Capri Běh Punčocháče, navržený s blízkým fit pocit, s plochými švy, elastickým pasem s vnitřní stahovací šňůrkou a Dri-Fit technologie, která odvádí vlhkost od pokožky, aby vás chladný a pohodlné.

...

Nike Filament Capri Running Tights Ladies Black 10

Krátké kalhoty

Nike Filament Capri Running Tights Ladies Black 10 (S), Nike vláken Capri Running Tights Ladies Získejte více ze svého tréninku s dámy Nike vláken Capri Běh Punčocháče, navržený s blízkým fit pocit, s plochými švy, elastickým pasem s vnitřní stahovací šňůrkou a Dri-Fit technologie, která odvádí vlhkost od pokožky, aby vás chladný a pohodlné.

...

Nike Slim Poly Capri Pants Ladies Black 8

Krátké kalhoty

Nike Slim Poly Capri Pants Ladies Black 8, Nike Slim Poly Capri Pants Ladies Ideální pro tělocvičnu, tyto Nike Slim Poly Capri kalhoty poskytují lichotivý slim fit design s elastickým pasem pro bezpečné uchycení spolu s kultovní Nike Swoosh na stylu.

...

Nike Slim Poly Capri Pants Ladies Black 10

Krátké kalhoty

Nike Slim Poly Capri Pants Ladies Black 10, Nike Slim Poly Capri Pants Ladies Ideální pro tělocvičnu, tyto Nike Slim Poly Capri kalhoty poskytují lichotivý slim fit design s elastickým pasem pro bezpečné uchycení spolu s kultovní Nike Swoosh na stylu.

...

Nike Slim Poly Capri Pants Ladies Black 12

Krátké kalhoty

Nike Slim Poly Capri Pants Ladies Black 12, Nike Slim Poly Capri Pants Ladies Ideální pro tělocvičnu, tyto Nike Slim Poly Capri kalhoty poskytují lichotivý slim fit design s elastickým pasem pro bezpečné uchycení spolu s kultovní Nike Swoosh na stylu.

...

Nike Slim Poly Capri Pants Ladies Black 14

Krátké kalhoty

Nike Slim Poly Capri Pants Ladies Black 14, Nike Slim Poly Capri Pants Ladies Ideální pro tělocvičnu, tyto Nike Slim Poly Capri kalhoty poskytují lichotivý slim fit design s elastickým pasem pro bezpečné uchycení spolu s kultovní Nike Swoosh na stylu.

...

Nike Slim Poly Capri Pants Ladies Black 16

Krátké kalhoty

Nike Slim Poly Capri Pants Ladies Black 16, Nike Slim Poly Capri Pants Ladies Ideální pro tělocvičnu, tyto Nike Slim Poly Capri kalhoty poskytují lichotivý slim fit design s elastickým pasem pro bezpečné uchycení spolu s kultovní Nike Swoosh na stylu.

...

Nike Regular Cotton Capri Pants Ladies Black 8

Krátké kalhoty

Nike Regular Cotton Capri Pants Ladies Black 8, Nike Regular Cotton Capri Pants Ladies Tyto Nike Regular Cotton Capri kalhoty nabízejí jednoduchý styl s kultovní Nike Swoosh vyšité na levém boku spolu s hustou elastickým pasem pro pohodlné nošení.

...

Nike Regular Cotton Capri Pants Ladies Black 10

Krátké kalhoty

Nike Regular Cotton Capri Pants Ladies Black 10, Nike Regular Cotton Capri Pants Ladies Tyto Nike Regular Cotton Capri kalhoty nabízejí jednoduchý styl s kultovní Nike Swoosh vyšité na levém boku spolu s hustou elastickým pasem pro pohodlné nošení.

...

Nike Regular Cotton Capri Pants Ladies Black 12

Krátké kalhoty

Nike Regular Cotton Capri Pants Ladies Black 12, Nike Regular Cotton Capri Pants Ladies Tyto Nike Regular Cotton Capri kalhoty nabízejí jednoduchý styl s kultovní Nike Swoosh vyšité na levém boku spolu s hustou elastickým pasem pro pohodlné nošení.

...

Nike Regular Cotton Capri Pants Ladies Black 14

Krátké kalhoty

Nike Regular Cotton Capri Pants Ladies Black 14, Nike Regular Cotton Capri Pants Ladies Tyto Nike Regular Cotton Capri kalhoty nabízejí jednoduchý styl s kultovní Nike Swoosh vyšité na levém boku spolu s hustou elastickým pasem pro pohodlné nošení.

...

Nike Regular Cotton Capri Pants Ladies Black 16

Krátké kalhoty

Nike Regular Cotton Capri Pants Ladies Black 16, Nike Regular Cotton Capri Pants Ladies Tyto Nike Regular Cotton Capri kalhoty nabízejí jednoduchý styl s kultovní Nike Swoosh vyšité na levém boku spolu s hustou elastickým pasem pro pohodlné nošení.

...

Nike Tight Cotton Capri Pants Ladies Black 8

Krátké kalhoty

Nike Tight Cotton Capri Pants Ladies Black 8, Nike Tight Cotton Capri Pants Ladies Dámy Nike Tight Cotton Capri Kalhoty mají přiléhající stylový vzhled spolu s kontrastní Nike Swoosh vyšité na levém horním boku.

...

Nike Tight Cotton Capri Pants Ladies Black 10

Krátké kalhoty

Nike Tight Cotton Capri Pants Ladies Black 10, Nike Tight Cotton Capri Pants Ladies Dámy Nike Tight Cotton Capri Kalhoty mají přiléhající stylový vzhled spolu s kontrastní Nike Swoosh vyšité na levém horním boku.

...

Nike Tight Cotton Capri Pants Ladies Black 12

Krátké kalhoty

Nike Tight Cotton Capri Pants Ladies Black 12, Nike Tight Cotton Capri Pants Ladies Dámy Nike Tight Cotton Capri Kalhoty mají přiléhající stylový vzhled spolu s kontrastní Nike Swoosh vyšité na levém horním boku.

...

Nike Tight Cotton Capri Pants Ladies Black 14

Krátké kalhoty

Nike Tight Cotton Capri Pants Ladies Black 14, Nike Tight Cotton Capri Pants Ladies Dámy Nike Tight Cotton Capri Kalhoty mají přiléhající stylový vzhled spolu s kontrastní Nike Swoosh vyšité na levém horním boku.

...

Nike Tight Cotton Capri Pants Ladies Black 16

Krátké kalhoty

Nike Tight Cotton Capri Pants Ladies Black 16, Nike Tight Cotton Capri Pants Ladies Dámy Nike Tight Cotton Capri Kalhoty mají přiléhající stylový vzhled spolu s kontrastní Nike Swoosh vyšité na levém horním boku.

...

Nike

Společnost Nike byla založena v Oregonu roku 1972 běžcem na krátké tratě Philem Knightem a jeho trenérem Billem Bowermanem. Prvním impulzem k založení značky byla touha vyrobit speciální ultralehkou běžeckou obuv s tenkou podrážkou. Experiment se vydařil a běžecké boty Nike sklidily celosvětový úspěch u amatérských i profesionálních běžců. Dnes patří značka Nike k nejprestižnějším výrobcům sportovní obuvi, oblečení a doplňků. Název společnosti je odvozen od jména okřídlené bohyně vítězství Niké, zatímco známé logo značky představuje její křídlo. Logo Nike navrhla v roce 1971 grafička Carolyn Davidson za 35 dolarů; jeho dnešní cena se pohybuje v řádech několika desítek miliard dolarů.