Společenská obuv Nike

Dnes vám nabízíme 8 produktů v kategorii Společenská obuv - Nike. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Nike Mogan Mid Junior Trainers Black/Wht/Silv 3

Společenská obuv

Nike Mogan Mid Junior Trainers Black/Wht/Silv 3, Nike Mogan Mid Junior trenéři Nike Mogan Mid Junior trenéři jsou skvělé každodenní běžné trenéři představovat šněrovací zapínání vpředu, kontrastní obložení a perforovaný panel na přední straně.

...

Nike Mogan Mid Junior Trainers Black/Wht/Silv 5

Společenská obuv

Nike Mogan Mid Junior Trainers Black/Wht/Silv 5, Nike Mogan Mid Junior trenéři Nike Mogan Mid Junior trenéři jsou skvělé každodenní běžné trenéři představovat šněrovací zapínání vpředu, kontrastní obložení a perforovaný panel na přední straně.

...

Nike Mogan Mid Junior Trainers Black/Wht/Silv 4

Společenská obuv

Nike Mogan Mid Junior Trainers Black/Wht/Silv 4, Nike Mogan Mid Junior trenéři Nike Mogan Mid Junior trenéři jsou skvělé každodenní běžné trenéři představovat šněrovací zapínání vpředu, kontrastní obložení a perforovaný panel na přední straně.

...

Nike Mogan Mid Junior Trainers Black/Wht/Silv 5.5

Společenská obuv

Nike Mogan Mid Junior Trainers Black/Wht/Silv 5.5, Nike Mogan Mid Junior trenéři Nike Mogan Mid Junior trenéři jsou skvělé každodenní běžné trenéři představovat šněrovací zapínání vpředu, kontrastní obložení a perforovaný panel na přední straně.

...

Nike Riviera Trainers Ladies Pink/Silver 7

Společenská obuv

Nike Riviera Trainers Ladies Pink/Silver 7, Nike Riviera Trenéři Ladies Tyto Nike Riviera Trenéři jsou skvělé pro volný čas trenéři představovat šněrovací zapínání vpředu, detail panelu na přední straně a logem Nike jazyk.

...

Nike Riviera Trainers Ladies Pink/Silver 5

Společenská obuv

Nike Riviera Trainers Ladies Pink/Silver 5, Nike Riviera Trenéři Ladies Tyto Nike Riviera Trenéři jsou skvělé pro volný čas trenéři představovat šněrovací zapínání vpředu, detail panelu na přední straně a logem Nike jazyk.

...

Nike Riviera Trainers Ladies Pink/Silver 4

Společenská obuv

Nike Riviera Trainers Ladies Pink/Silver 4, Nike Riviera Trenéři Ladies Tyto Nike Riviera Trenéři jsou skvělé pro volný čas trenéři představovat šněrovací zapínání vpředu, detail panelu na přední straně a logem Nike jazyk.

...

Nike Riviera Trainers Ladies Pink/Silver 6

Společenská obuv

Nike Riviera Trainers Ladies Pink/Silver 6, Nike Riviera Trenéři Ladies Tyto Nike Riviera Trenéři jsou skvělé pro volný čas trenéři představovat šněrovací zapínání vpředu, detail panelu na přední straně a logem Nike jazyk.

...

  • 1

Nike

Společnost Nike byla založena v Oregonu roku 1972 běžcem na krátké tratě Philem Knightem a jeho trenérem Billem Bowermanem. Prvním impulzem k založení značky byla touha vyrobit speciální ultralehkou běžeckou obuv s tenkou podrážkou. Experiment se vydařil a běžecké boty Nike sklidily celosvětový úspěch u amatérských i profesionálních běžců. Dnes patří značka Nike k nejprestižnějším výrobcům sportovní obuvi, oblečení a doplňků. Název společnosti je odvozen od jména okřídlené bohyně vítězství Niké, zatímco známé logo značky představuje její křídlo. Logo Nike navrhla v roce 1971 grafička Carolyn Davidson za 35 dolarů; jeho dnešní cena se pohybuje v řádech několika desítek miliard dolarů.