Nabíječky k mobilním telefonům Nokia

Dnes vám nabízíme 56 produktů v kategorii Nabíječky k mobilním telefonům - Nokia. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Nokia cestovní USB dobíječ

Nabíječky k mobilním telefonům

Miniaturní cestovní nabíječka pro zařízení Apple iPhone 3G, 3GS, 4, 4S, 5s, 5c iPod Shuffle, Mini, Nano, Touch, Classic.

...

Nokia nabíjecí základna DT-900 pro bezdrátové nabíjení

Nabíječky k mobilním telefonům

  • Rozměry: 120 x 60 x 11 mm
  • Hmotnost: 93 g
  • Délka kabelu: 1800 mm.
  • Provozní teplota: -5 - +45 st. C
  • Nabíjecí konektor: 2,5 mm
  • Indikátor nabíjení: LE
...

Nokia nabíjecí základna DT-900

Nabíječky k mobilním telefonům

Společnost Nokia je na našem trhu známým výrobcem mobilních telefonů a pro své telefony nabízí také spoustu kvalitního příslušenství. Mezi specialitky u tohoto příslušenství patří i bezdrátová nabíjecí základna DT-900.

Používání této nabíjecí základny je velice jednoduché. Pro nabíjení kompatibilního přístroje (Nokia Lumia 820 a Lumia 920), stačí po...

Nokia

Během 150 let své existence se společnost Nokia vyvinula z papírny v jihozápadním Finsku v globálního vůdce v oblasti telekomunikačních technologií spojujícího více než 1,3 miliardy lidí po celém světě. Historie společnosti sahá do roku 1865, kdy důlní inženýr a podnikatel Fredrik Idestam zakládá na jihozápadě Finska papírny, z nichž jedna leží na břehu řeky Nokianvirta, podle níž je společnost roku 1871 pojmenována. Vedle papíru hledá Idestam nové prostředky, které by umožnily masovou komunikaci, a vývoj společnosti směřuje do oblasti elektroniky. Po vývoji televizorů a radiostanic se Nokia pouští na mobilní scénu: v roce 1982 Nokia představila pevný telefon Mobira Senator a o dva roky později přenosný telefon Mobira Talkman, který připomínal vojenské polní vysílačky. Revoluci přinesl rok 1987 a s ním první kapesní mobilní telefon pro NMT sítě Mobira Cityman. Nokia i nadále pokračuje ve svém výzkumu a invencích a právem se tak řadí mezi přední světové inovátory mobilní komunikace.