Vesta reflexní Hurtta Lifeguard Micro oražová XS

Vysoce viditelné reflexní 3M prvkyOdlehčená látkaNastavitelnost podle individuálních potřebNepromokavý materiálJednoduché použitíPerfektní, reflexní vesta Micro od špičkového finského výrobce outdorového oblečení Hurtta. Vesta je vysoce reflexní a využijete ji tedy všude tam, kde je třeba, aby byl pes dobře viděn. Jde například o sportovní aktivity, lov,... Více

Porovnat ceny  od 369  v 4 obchodech

Popis zboží Vesta reflexní Hurtta Lifeguard Micro oražová XS

Vysoce viditelné reflexní 3M prvkyOdlehčená látkaNastavitelnost podle individuálních potřebNepromokavý materiálJednoduché použitíPerfektní, reflexní vesta Micro od špičkového finského výrobce outdorového oblečení Hurtta. Vesta je vysoce reflexní a využijete ji tedy všude tam, kde je třeba, aby byl pes dobře viděn. Jde například o sportovní aktivity, lov, ale i třeba procházku, kdy vesta zvýší viditelnost psa i jeho průvodce a tím zvýší i jejich bezpečnost. Vesta je vyrobena z lehkého a příjemného materiálu. Střih je dobře propracovaný, a tak vesta perfektně sedne a neomezuje psa ve svobodě pohybu. Navíc ji díky zapínání na suchý zip můžete individuálně přizpůsobit právě Vašemu psovi.

Vesta reflexní Hurtta Lifeguard Micro oražová XS

Další popis produktu Vesta reflexní Hurtta Lifeguard Micro oražová XS

Jde například o sportovní aktivity, lov, ale i třeba procházku, kdy vesta zvýší viditelnost psa i jeho průvodce a tím zvýší i jejich bezpečnost. Vesta je vyrobena z lehkého a příjemného materiálu. Střih je dobře propracovaný, a tak vesta perfektně sedne a neomezuje psa ve svobodě pohybu. Navíc ji díky zapínání na suchý zip můžete individuálně přizpůsobit právě Vašemu psovi. Na pásku pod krkem najdete plochu, kam můžete napsat jméno psa a Vaše telefonní číslo.

  • Vesta je k dostání ve žluté, oranžové a růžové barvě.
  • příklad plemena
  • S Jack Russell teriér, Jezevčík, Malý bradáč a jim podobná malá plemena
  • M Šeltie, Bígl, Anglický kokršpaněl a jim podobná středně velká plemena
  • L Border kolie, Chrt, Ohař a jim podobná středně velká až velká plemena
  • XXL Doga, Nowofundladský pes, Leonberger a jim podobná velká až obří plemen