Vesta reflexní Hurtta Lifeguard Twilight oranžová 15

Vesta ochrání záda psa před deštěm a díky barvě a reflexním prvkům zvýší viditelnost jeho i průvodce. Tím zvýší i bezpečnost obou.Snadné oblékání - vesta se navlékne přes hlavu a pomocí plastové spony se zapne ... Více

Porovnat ceny  od 571  v 3 obchodech

Popis zboží Vesta reflexní Hurtta Lifeguard Twilight oranžová 15

Vesta ochrání záda psa před deštěm a díky barvě a reflexním prvkům zvýší viditelnost jeho i průvodce. Tím zvýší i bezpečnost obou.

Snadné oblékání - vesta se navlékne přes hlavu a pomocí plastové spony se zapne břišní pás. Tento pás je pružný a umožňuje tak individuální nastavení velikosti pro každého psa.Vestatakdobřesedí,neposouváseaneomezujepsa v svobodném pohybu. Pod krkem najdete místo, kam můžete napsat jméno psa a Vaše telefonní číslo. Vesta je k dostání ve žluté, oranžové a růžové barvě.

Vesta reflexní Hurtta Lifeguard Twilight oranžová 15

Další popis produktu Vesta reflexní Hurtta Lifeguard Twilight oranžová 15

Vesta ochrání záda psa před deštěm a díky barvě a reflexním prvkům zvýší viditelnost jeho i průvodce. Tím zvýší i bezpečnost obou. Vestu využijete všude tam, kde je třeba psa dobře vidět, zejména tedy při sportovních aktivitách, lovu, ale i při procházce. Snadné oblékání - vesta se navlékne přes hlavu a pomocí plastové spony se zapne břišní pás. Tento pás je pružný a umožňuje tak individuální nastavení velikosti pro každého psa. Vesta tak dobře sedí, neposouvá se a neomezuje psa v svobodném pohybu.