DKNY Be Delicious 100ml

DKNY - Donna Karan Be Delicious za super cenu. Vzorek parfému zdarma ke každému DKNY - Donna Karan Be Delicious parfémovaná voda 100ml Tester pro ženy. Doprava do 24 hodin zaručena. Be Delicious je typicky svěží, americká vůně - přímo z New Yorku. Květinové tóny se prolínají s ovocem a vytvářejí sofistikovanou, vášnivou a lehce provokativní kompozici.... Více

Porovnat ceny  od 750  v 7 obchodech

Popis zboží DKNY Be Delicious 100ml

DKNY - Donna Karan Be Delicious za super cenu. Vzorek parfému zdarma ke každému DKNY - Donna Karan Be Delicious parfémovaná voda 100ml Tester pro ženy. Doprava do 24 hodin zaručena. Be Delicious je typicky svěží, americká vůně - přímo z New Yorku. Květinové tóny se prolínají s ovocem a vytvářejí sofistikovanou, vášnivou a lehce provokativní kompozici. Začátek je jiskřivě svěží s neobvyklými jablečnými, okurkovými a grapefruitovými akordy. Magnólie nás poté dovede ke květinovému srdci Be Delicious, které si zachovává svěžest, ale zároveň přináší hloubku. Zakousněte se do jablka od Donny Karan! V roce 2005 se tento parfém od DKNY stal nejlepší dámskou vůní.

DKNY Be Delicious 100ml

Další popis produktu DKNY Be Delicious 100ml

DKNY - Donna Karan Be Delicious Fresh Blossom za super cenu. Vzorek parfému zdarma ke každému DKNY - Donna Karan Be Delicious Fresh Blossom parfémovaná voda 100ml Tester pro ženy. Doprava do 24 hodin zaručena. Be Delicious Fresh Blossom je svěží se sladkým nádechem. Be Delicious Fresh Blossom - zářivá vůně, kde se mísí svěžest, vitalita a ženskost. Směs grapefruitu, rybízu a meruňky se uzavírá do květinového srdce z růže a jasmínu.

Jiný popis produktu

Dámské toaletní vody DKNY Be Delicious Skin Hydrating jsou lehké, jemné vůně, které jedinečným způsobem hydratují pokožku.