Salvador Dali Salvador toaletní voda 100ml

Salvador Dali Sea & Sun in Cadaques za super cenu. Vzorek parfému zdarma ke každému Salvador Dali Sea & Sun in Cadaques toaletní voda 100ml Tester pro ženy. Doprava do 24 hodin zaručena. Cadaques je malé městečko v Costa Brava (severo-východní části Katalánsko, Španělsko), ve kterém Salvadoru Dali... Více

Porovnat ceny  od 274  v 6 obchodech

Popis zboží Salvador Dali Salvador toaletní voda 100ml

Salvador Dali Sea & Sun in Cadaques za super cenu. Vzorek parfému zdarma ke každému Salvador Dali Sea & Sun in Cadaques toaletní voda 100ml Tester pro ženy. Doprava do 24 hodin zaručena. Cadaques je malé městečko v Costa Brava (severo-východní části Katalánsko, Španělsko), ve kterém Salvadoru Dali líbilo. Sea & Sun v Cadaques je svěží transparentní vůně, založená na harmonii ovoce a vodních květin. Především na léto je určená velmi svěží vůně Sea & Sun in Cadaques. Sea & Sun in Cadaques obsahuje tóny jemně nasládlého ovocného koktejlu, který osvěžuje vůně vodních květů.

Salvador Dali Salvador toaletní voda 100ml

Další popis produktu Salvador Dali Salvador toaletní voda 100ml

Salvador Dali Sun & Roses za super cenu. Vzorek parfému zdarma ke každému Salvador Dali Sun & Roses toaletní voda 100ml pro ženy. Doprava do 24 hodin zaručena. Teplý letní den a slunce, které probouzí zahradu posetou štědrou náručí růží k životu. Parfém Salvador Dali Sun & Roses ztělesňuje letní veselí, svobodu a vitalitu. Salvador Dali Sun & Roses v sobě spojuje nevídaný půvab a energii. Parfém Salvador Dali Sun & Roses vyjadřuje mladistvý ač elegantní a asertivní ženskost.

Jiný popis produktu

Salvador Dali Purplelight za super cenu. Vzorek parfému zdarma ke každému Salvador Dali Purplelight toaletní voda 100ml Tester pro ženy. Doprava do 24 hodin zaručena. Purple Light je dámská vůně uvedena na trh v roce 2007, určená pro ženy, které milují vůni šeříku. Vůni Purple Lights dominuje šeřík, který je doladěný svěžími tóny. Purple Lights je ideální na léto a slunečné dny, kdy vás příjemně naladí a dodá pozitivní myšlenky.