PC skříně

  • Cena
  • Výrobce
    • Více...

Dnešní nabídka kategorie PC skříně nabízí porovnání cen u více než 1800 druhů zboží předních výrobců. Porovnejte akční i běžné ceny obchodů.

TP-Link MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter

IEEE 802.3ab a IEEE 802.3zUmožňuje konfiguraci přepínače Vynucený / automatického režimu přenosu pro port FX.Prodlužuje dosah optického vedení až na 0,5 km.K čemu Slouží tento...

TP-Link MC110CS Fast Ethernet Media Converter

MC110CS je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Média konvertor MC110CS, který byl navržen podle standardů...

TP-Link MC100CM Fast Ethernet Media Converter

Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení.TP-Link MC100CM Fast Ethernet Media Converter* Vyhovuje standardům 802.3u...

TP-Link MC220L Gigabit Ethernet Media Converter

MC220L je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-SX/LX/LH na metalické vedení 1000Base-T a naopak. Média konvertor MC220L, který byl navržen podle...

Fractal Design Define Mini

Počítačové skříně řady Define v sobě spojují moderní stylový design s funkčností a maximálním odhlučněním.Minimalistický, ale zároveň atraktivní vzhled předního panelu, spolu s...

Zalman case midtower Z11 PLUS

Počítačová skříň Zalman Z11 Plus je připravena pro uložení vysoce výkonných komponent. Děrovaný kryt v přední části šasi zajišťuje dostatečný přísun studeného vzduchu a...

TP-Link TL-WA850RE 300Mbps Wifi N Range Extender

Hlavním úkolem novinky TL-WA850RE je eliminace tzv. mrtvých zón neboli prostor, do nichž nedoputuje Wi-Fi signál z původního zdroje v intenzitě dostatečné pro pohodlnou práci na...

TP-Link MC111CS WDM Fast Ethernet Media Converter

TP-Link MC111CS WDM Fast Ethernet Media ConverterPodrobnosti o produktu Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna se použije...

TP-Link MC210CS Gigabit Ethernet Media Converter

MC210CS je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-LX/LH na metalické vedení 1000Base-T a naopak. Média konvertor MC210CS, který byl navržen podle...

Case K280, ATX, black

Počítačové skříně,Přední USB panel: Ano,Provedení skříně: Midi Tower,Výkon zdroje (ve W): 500,Počet pozic 5.25": 3,S integrovaným zdrojem: An...

ZyXEL WiFi 300Mbps AP 5in1 5dBi ant. WAP3205 v2

Díky podpoře standardu 802.11n dokáže bezdrátový přístupový bod ZyXEL WAP3205 v2 N300 přenášet data rychlostí až 300 Mbps a zlepšit pokrytí signálem. Je ideální pro streamování...

19' polička A4 perforovaná 1U/450mm

Vzhledem k výrobnímu cyklu společnosti Triton je někdy obtížné jednoznačně vyjádřit přesnou dostupnost.Vždy se snažíme vyjít vstříc, ověřením dostupnosti, nabídkou náhrady, v...

Akasa materiál na redukci hluku

Paxmate dokáže významně zredukovat zvuk a ztlumit případné vibrace bez zvyšování teploty. Snadná instalace, samolepící.*micro-honeycomb design*navrženo pro snížení...

Anténa panelová MaxLink 10dBi 2,4GHz

Nová profesionální panelová anténa pro pásmo 2,4GHz se ziskem 10dBi. Srdce antény tvoří PCB deska o tloušťce 1mm v provedení LF HAL. Kryt antény je zhotoven z kvalitního UV...

Case K380, ATX, black

Mesh and honeycomb vent on front panel for superior cooling Large windowed side panel with fan mounting to cool graphics cards Supports up to 4 fans....

Zalman case miditower Z3 Plus

Model Z3 PlusCase Type ATX Mid TowerDimensions 192(W)x465(H)x430(D)mmWeight 6Kg(13.22lb)Material Plastic, SteelColor BlackMotherboard Compatibility Standard ATX / Micro...

Eurocase ATX 5435 Midi Tower

Počítačová skříň ML 5435 je určena pro sestavení PC dle standardu ATX. Umožňuje montáž až 3ks mechanik 5 1/4“ (DVD-RW…), 1ks zařízení 3,5“ (cardreader, FDD mechanika…), a až 4ks...

Anténa panelová MaxLink 15dBi 2,4GHz

Profesionální panelová anténa pro pásmo 2,4 GHz se ziskem 15 dBi. Srdce antény tvoří PCB deska o tloušťce 1 mm v provedení LF HAL. Kryt antény je zhotoven z kvalitního UV...

Panelová anténa JPA-9 S/3 2,4GHz

Panelová anténa pro náročné uživatele. Vnitřní i venkovní použití. Profesionální průmyslové osazovaní konektorů. S dodávanou lepicí sadou lze lepit na okna vně i uvnitř nebo na...

Eurocase ML MONSTER 9001 GAMING PC

Počítačová skříň ML 9001 je určena pro sestavení PC dle standardu ATX. Umožňuje montáž až 3ks mechanik 5 1/4“ (DVD-RW…), 6 ks HDD 3,5“. Na předním panelu se nacházejí konektory...