Dálkové ovládání Philips

Dnes vám nabízíme 49 produktů v kategorii Dálkové ovládání - Philips. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Philips SRP2008 univerzálne D.O. 8v1

Dálkové ovládání

Praktické univerzální dálkové ovládání Philips pro každodenní použití, které nahradí až 8 zařízení.

  • - Předprogramováno pro Philips: Ano
  • - Regulační opatření: Značka CE
  • - Otřesuvzdorný: Ano
  • - Podporovaná zařízení: Kabel, DVB-T, DVD , Kombinovaný DVDR-HDD, SAT, TV, VCR
  • - Počet značek v databázi: Přes 800
  • <...

Philips RC2884 - Dálkový ovladač pro hotelové televizory

Dálkové ovládání

Náhradní ovladač uživatelský pro Hotelové televizory Philips značky Classic nahrazuje původní originál DO typu RC2882 a RC2884.

...

Philips RC7135 - Dálkový ovladač

Dálkové ovládání

Kvalitní německý náhradní ovladač pro televizory Philips. RC7135 na obrázku, který se již nedodává.

...

Philips RC19042013 - Náhradní dálkový ovladač

Dálkové ovládání

Německá vysoce kvalitní náhrada ovladače RC19042013, RCLE016 pro televizory Philips. Tento nahradni ovladac ma vsechny funkce jako mel originalni ovladac, nic se na nem nenastavuje, vlozite baterky a pouzivate tak, jak jste zvykli.

...

Philips RC19042002-01 - Náhradní dálkový ovladač

Dálkové ovládání

Náhradní dálkový ovladač RC19002 = RC19042002 = RC19042002/01 = 312814713341 pro televizory Philips. Německá kvalita, ovladač má vyšší kvalitu než originál. V případě nejasností se neváhejte zeptat emailem.

...

Philips SRP2002

Dálkové ovládání

Univerzální dálkové ovládání 2v1, které funguje s více než 700 značkami. Poskytuje základní funkce pro většinu TV, VCR nebo DVD. Rychlý přístup do nabídky funkcí jako nastavení či teletext. Snadná instalace s funkcí Simple system set-up.

...

Philips RC7141 - Náhradní dálkový ovladač

Dálkové ovládání

Místo nedostupného originálního ovladače na obrázku se dodává německá vysoce kvalitní náhrada ovladače RC7141 Classic pro televizory Philips. Tento nahradni ovladac ma vsechny funkce jako mel originalni ovladac (samozrejmosti jsou tez funkce PIP (obraz v obraze) teletext, menu, barevna tlacitka a,b,c,d atd) , nic se na nem nenastavuje, vlozite baterky a p...

Philips

Společnost Philips & Co. byla založena roku 1891v nizozemském Eindhovenu v době komercializace elektřiny, na kterou reagovala výrobou stále žádanějších žárovek. Výroba se odehrávala ve výzkumné fyzikální laboratoři, která se pod vedením Gilla Holsta stala jedním z hlavních světových center technické inovace. Zde došlo k vývoji prvních výbojek, x-ray trubic, ventilů a dalších inovativních výrobků pro přeměnu elektrické energie na světlo. Společnost Philips svoji působnost rozšířila na rádia a televize a na své konto si připsala řadu objevů jak v oblasti spotřební elektroniky, tak v oblasti profesionální technologie. Od 70. let značka své revoluční invence směřuje do vývoje nosičů dat, úsporných spotřebičů a 3D technologií. Philips je také předním inovátorem v oblasti zdravotnictví: podílí se například na vývoji ultrazvuku a magnetické rezonance.