DVB-T antény Philips

Dnes vám nabízíme 6 produktů v kategorii DVB-T antény - Philips. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Philips anténa aktivní SDV5100

DVB-T antény

Tato jednoduchá dipólová anténa je navržena tak, aby fungovala s vaším set-top boxem.

...

Philips anténa aktivní SDV8622

DVB-T antény

Vylepšený digitální příjem - Anténa, zesílení 40 dB Tato vnitřní/venkovní anténa se zesilovačem nabízí vynikající digitální a analogový příjem. Kompaktní design a různé možnosti uchycení usnadňují její instalaci.

...

Philips anténa aktivní SDV5120

DVB-T antény

Vychutnejte si zlepšený digitální příjem - také funguje v případě analogového příjmu Tato zesílená anténa vybavená nízkošumovým zesilovačem a proměnlivým ovládáním zisku byla navržena pro zlepšený příjem digitálního a analogového vysílání. Napájení 230-240 V nebo 12 V je ideální pro použití v domácnosti, na lodi, v karavanu nebo pro táborníky. Zachovává ...

Philips SDV5120/10

DVB-T antény

Kvalitní interiérová zesílená HDTV / UHF / VHF / FM anténa. Zesílení až 36 dB zesiluje slabé signály, a tím rozšiřuje rozsah příjmu a umožňuje přijímat více signálů na delší vzdálenost.

  • - Přijímejte vždy kvalitní signál
  • - Zesilte signál až o 36 dB
  • - Zesílení s malým šumem
  • - Poskytuje příjem HDTV bez šumu
  • Snad...

  • 1

Philips

Společnost Philips & Co. byla založena roku 1891v nizozemském Eindhovenu v době komercializace elektřiny, na kterou reagovala výrobou stále žádanějších žárovek. Výroba se odehrávala ve výzkumné fyzikální laboratoři, která se pod vedením Gilla Holsta stala jedním z hlavních světových center technické inovace. Zde došlo k vývoji prvních výbojek, x-ray trubic, ventilů a dalších inovativních výrobků pro přeměnu elektrické energie na světlo. Společnost Philips svoji působnost rozšířila na rádia a televize a na své konto si připsala řadu objevů jak v oblasti spotřební elektroniky, tak v oblasti profesionální technologie. Od 70. let značka své revoluční invence směřuje do vývoje nosičů dat, úsporných spotřebičů a 3D technologií. Philips je také předním inovátorem v oblasti zdravotnictví: podílí se například na vývoji ultrazvuku a magnetické rezonance.