Elektrické odšťavňovače Philips

Dnes vám nabízíme 2 produktů v kategorii Elektrické odšťavňovače - Philips. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Philips HR1869/80

Elektrické odšťavňovače

PHILIPS HR1869 / 80 je odšťavňovač, určený ke zpracování měkkého i tvrdého ovoce a zeleniny. Obsahuje inovované mikrosítko pro dokonalé odšťavnění a snadné čištění. Má širokou plnicí trubici a tak není nutné krájet ovoce či zeleninu na malé kousky. Umožňuje odšťavení až 2,5 litru džusu na jeden zátah. Je velmi výkonný a skutečně vytáhne i tu poslední kapk...

Philips HR1832/02

Elektrické odšťavňovače

  • Počet rychlostí: 1
  • Příkon odšťavňovače (W): 500
  • Nádoba na šťávu (l): 0.5
  • Kapacita nádoby na odpa
...

  • 1

Philips

Společnost Philips & Co. byla založena roku 1891v nizozemském Eindhovenu v době komercializace elektřiny, na kterou reagovala výrobou stále žádanějších žárovek. Výroba se odehrávala ve výzkumné fyzikální laboratoři, která se pod vedením Gilla Holsta stala jedním z hlavních světových center technické inovace. Zde došlo k vývoji prvních výbojek, x-ray trubic, ventilů a dalších inovativních výrobků pro přeměnu elektrické energie na světlo. Společnost Philips svoji působnost rozšířila na rádia a televize a na své konto si připsala řadu objevů jak v oblasti spotřební elektroniky, tak v oblasti profesionální technologie. Od 70. let značka své revoluční invence směřuje do vývoje nosičů dat, úsporných spotřebičů a 3D technologií. Philips je také předním inovátorem v oblasti zdravotnictví: podílí se například na vývoji ultrazvuku a magnetické rezonance.