Kojenecké láhve Philips

Dnes vám nabízíme 3 produktů v kategorii Kojenecké láhve - Philips. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Philips Avent VIA pohárky s víčky 10ks 180 ml

Kojenecké láhve

Sterilně balené VIA pohárky a znovu použitelná pevná víčka svnějším závitem jsou ideální pro uskladnění mateřského mléka a dětské stravy v ledničce nebo mrazáku.

...

Philips Avent Kojenecká láhev Classic+ 2x260 ml

Kojenecké láhve

Jedinečný tvar kojenecké lahve umožňuje snadné držení a uchopení v jakémkoli směru a zajišťuje tak maximální pohodlí, dokonce i pro malé ručičky dítěte. Láhev Philips AVENT Classic nabízí různé průtoky, které drží krok s růstem vašeho dítěte. Pamatujte na to, že věkové určení je pouze orientační, protože děti se vyvíjejí různým tempem. Všechny dudlíky jso...

Philips Avent Kojenecká láhev Classic+ 330 ml Avent

Kojenecké láhve

  • láhev Classic+ 330ml
  • savička 3m+ variabilní průtok
  • klinicky potvrzená redujce koliky
  • snadné a rychlé čištěn
...

  • 1

Philips

Společnost Philips & Co. byla založena roku 1891v nizozemském Eindhovenu v době komercializace elektřiny, na kterou reagovala výrobou stále žádanějších žárovek. Výroba se odehrávala ve výzkumné fyzikální laboratoři, která se pod vedením Gilla Holsta stala jedním z hlavních světových center technické inovace. Zde došlo k vývoji prvních výbojek, x-ray trubic, ventilů a dalších inovativních výrobků pro přeměnu elektrické energie na světlo. Společnost Philips svoji působnost rozšířila na rádia a televize a na své konto si připsala řadu objevů jak v oblasti spotřební elektroniky, tak v oblasti profesionální technologie. Od 70. let značka své revoluční invence směřuje do vývoje nosičů dat, úsporných spotřebičů a 3D technologií. Philips je také předním inovátorem v oblasti zdravotnictví: podílí se například na vývoji ultrazvuku a magnetické rezonance.