Nabíječky k mobilním telefonům Philips

Dnes vám nabízíme 8 produktů v kategorii Nabíječky k mobilním telefonům - Philips. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Philips DTM9030/10

Nabíječky k mobilním telefonům

Jedinečné bezdrátové zvukové věže PHILIPS DTM9030/10 s dokovací stanicí, USB vstupem, CD přehrávačem, FM rádiem s 20 předvolbami, hodinami, časovačem vypnutí, vstupem MP3 Link a celkovým výkonem 160 W.

...

Philips DTM5096

Nabíječky k mobilním telefonům

Kompaktní audio systém s dokovací základnou vám umožní obohatit svůj zvukový zážitek i díky pokrokové audio technologii zpracování zvuku PureDigital. Poslouchejte hudbu z různých zdrojů díky audio vstupu pro přehrávání hudby z celé řady přenosných zařízení. Prostřednictvím USB Direct budete moci přehrávat hudbu i ve formátu MP3/WMA a integrovaný digitální...

Philips AW3000/10

Nabíječky k mobilním telefonům

Decentně elegantní reprosoustava, se kterou můžete poslouchat hudbu se špičkovou kvalitou bez použití otravných kabelů. S využitím vaší domácí WiFi sítě bezdrátově přehrajete hudbu ze šikovných telefonů i tabletů s operačními systémy iOS nebo Android. Stačí vám stáhnout si bezplatnou aplikaci AirStudio z portálu App Store nebo z portálu Google Play a vych...

Philips P9XBLK/10

Nabíječky k mobilním telefonům

Kompaktní reproduktor, který představuje přenosnou verzi reprodukce věrného zvuku. Bezdrátový reproduktor nabízí vysoký výkon a přenosnost. Poskytuje skvělý čistý dynamický zvuk a je dokonale vhodný pro použití doma nebo na cestách. Díky bezdrátovému přenosu hudby prostřednictvím připojení Bluetooth je vám k dispozici bezproblémové hudební potěšení s podr...

Philips AS860

Nabíječky k mobilním telefonům

Dokovací stanice pro mobilní telefony s operačním systémem Android. Bezdrátové přenášení hudby přes Bluetooth připojení. Dokovací stanice je kompatibilní se zařízeními Apple. O produkci hudby se stará dvojice 3 "širokopásmových reproduktorů s celkovým výkonem 20 W.

...

Philips DS3600

Nabíječky k mobilním telefonům

Kompaktní reproduktorový systém s dokovací stanicí pro iPod / iPhone / iPad nabízí křišťálově čistý zvuk s reprodukci hlubokých výrazných basů, které zaručují přesně vyladěné basové otvory. Systém je vybaven technologií stínění na blokování rušení z mobilních telefonů a systémem dynamického zvýraznění basů pro zachování nízkých tónů pro hluboké basy při k...

Philips DS1600/12

Nabíječky k mobilním telefonům

Oválný dokovací stereofonní reproduktor PHILIPS DS1600/12 s výkonem 8 W a systémem DualDock dokáže nabíjet a přehrávat hudbu ze zařízení iPod/iPhone/iPad s konektorem Lightning a 30-kolíkovým konektorem. Ve výbavě se nachází USB vstup, digitální hodiny a noční světlo s jemnou žárem.

...

Philips DS1400/12

Nabíječky k mobilním telefonům

Stylový reproduktor s dokovací stanicí PHILIPS DS1400/12 kompatibilní s iPhone 5 a přehrávači iPod s konektorem Lightning je vybaven USB vstupem, digitálními hodinami a nočním světlem s jemnou žárem.

...

  • 1

Philips

Společnost Philips & Co. byla založena roku 1891v nizozemském Eindhovenu v době komercializace elektřiny, na kterou reagovala výrobou stále žádanějších žárovek. Výroba se odehrávala ve výzkumné fyzikální laboratoři, která se pod vedením Gilla Holsta stala jedním z hlavních světových center technické inovace. Zde došlo k vývoji prvních výbojek, x-ray trubic, ventilů a dalších inovativních výrobků pro přeměnu elektrické energie na světlo. Společnost Philips svoji působnost rozšířila na rádia a televize a na své konto si připsala řadu objevů jak v oblasti spotřební elektroniky, tak v oblasti profesionální technologie. Od 70. let značka své revoluční invence směřuje do vývoje nosičů dat, úsporných spotřebičů a 3D technologií. Philips je také předním inovátorem v oblasti zdravotnictví: podílí se například na vývoji ultrazvuku a magnetické rezonance.