Radiomagnetofony Philips

Dnes vám nabízíme 16 produktů v kategorii Radiomagnetofony - Philips. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Philips AZ780 (AZ780/12)

Radiomagnetofony

Skvělý přenosný zvuk. Zařízení Philips CD Soundmachine vysvobodí vaše oblíbené digitální skladby z přenosného hudebního přehrávače a umožní vám vychutnat si je naplno díky výkonnému zvuku, kdykoliv a kdekoliv.

USB Direct pro přehrávání hudby ve formátu MP3 / WMA. Díky režimu USB Direct stačí jednoduše připojit zařízení USB k portu USB na zařízení Ph...

Philips AZ328

Radiomagnetofony

Hledáte PHILIPS AZ328? Nabízíme Vám PHILIPS AZ328 hotově i na splátky. Široký sortiment dalších výrobků značky PHILIPS doplňuje spolehlivá doprava, krátké dodací lhůty a možnost osobního odběru.

...

Philips AZ1837

Radiomagnetofony

Hledáte PHILIPS AZ1837? Nabízíme Vám PHILIPS AZ1837 hotově i na splátky. Široký sortiment dalších výrobků značky PHILIPS doplňuje spolehlivá doprava, krátké dodací lhůty a možnost osobního odběru.

...

Philips AZ385 (AZ385)

Radiomagnetofony

Hledáte PHILIPS AZ385? Nabízíme Vám PHILIPS AZ385 hotově i na splátky. Široký sortiment dalších výrobků značky PHILIPS doplňuje spolehlivá doprava, krátké dodací lhůty a možnost osobního odběru.

...

Philips AZ127 (AZ127/12)

Radiomagnetofony

Hledáte PHILIPS AZ127? Nabízíme Vám PHILIPS AZ127 hotově i na splátky. Široký sortiment dalších výrobků značky PHILIPS doplňuje spolehlivá doprava, krátké dodací lhůty a možnost osobního odběru.

...

Philips AZ1137

Radiomagnetofony

Hledáte PHILIPS AZ1137? Nabízíme Vám PHILIPS AZ1137 hotově i na splátky. Široký sortiment dalších výrobků značky PHILIPS doplňuje spolehlivá doprava, krátké dodací lhůty a možnost osobního odběru.

...

Philips AZ320 (AZ320/12)

Radiomagnetofony

Hledáte PHILIPS AZ320? Nabízíme Vám PHILIPS AZ320 hotově i na splátky. Široký sortiment dalších výrobků značky PHILIPS doplňuje spolehlivá doprava, krátké dodací lhůty a možnost osobního odběru.

...

Philips AZ105S (AZ105S/12)

Radiomagnetofony

Hledáte PHILIPS AZ105S? Nabízíme Vám PHILIPS AZ105S hotově i na splátky. Široký sortiment dalších výrobků značky PHILIPS doplňuje spolehlivá doprava, krátké dodací lhůty a možnost osobního odběru.

...

  • 1

Philips

Společnost Philips & Co. byla založena roku 1891v nizozemském Eindhovenu v době komercializace elektřiny, na kterou reagovala výrobou stále žádanějších žárovek. Výroba se odehrávala ve výzkumné fyzikální laboratoři, která se pod vedením Gilla Holsta stala jedním z hlavních světových center technické inovace. Zde došlo k vývoji prvních výbojek, x-ray trubic, ventilů a dalších inovativních výrobků pro přeměnu elektrické energie na světlo. Společnost Philips svoji působnost rozšířila na rádia a televize a na své konto si připsala řadu objevů jak v oblasti spotřební elektroniky, tak v oblasti profesionální technologie. Od 70. let značka své revoluční invence směřuje do vývoje nosičů dat, úsporných spotřebičů a 3D technologií. Philips je také předním inovátorem v oblasti zdravotnictví: podílí se například na vývoji ultrazvuku a magnetické rezonance.