Reprosoustavy a reproduktory Philips

Dnes vám nabízíme 15 produktů v kategorii Reprosoustavy a reproduktory - Philips. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Philips DS9830W/10

Reprosoustavy a reproduktory

Stylové dvoupásmové reproduktory PHILIPS DS9830W/10 s konstrukcí bassreflex, tvarovaným krytem SoundCurve, technologií FullSound, výkonem 2 × 50 W a vstupem Audio-in.

...

Philips HTL6140B/12

Reprosoustavy a reproduktory

Výkonný a mimořádně tenký zvukový projektor s možností montáže na stěnu PHILIPS HTL6140B/12 s bezdrátovým subwooferem, zvukovými systémy Dolby Digital/DTS Digital Surround, bezdrátovým streamováním hudby pomocí rozhraní Bluetooth s technologií aptX a AAC a celkovým výkonem 320 W je určen pro TV s úhlopříčkou 46".

...

Philips DS8900/10

Reprosoustavy a reproduktory

Inovativní zařízení umožňující míchání a přehrávání hudby. Umožňuje DJ reprodukci oblíbené hudby uložené prakticky na jakémkoliv nosiči. Vytvořte úžasné kompilace, které potěší vaše přátele a poskytnou neustále proud hudby. Vezměte si svou hudbu s sebou ven a vytvořte úžasnou party na libovolném místě. vynikající reprodukce zvuku podpořena technologií vOO...

Philips BTS7000/10

Reprosoustavy a reproduktory

Minimalistické dvoupásmové reproduktory PHILIPS BTS7000/10 vyrobeny z exkluzivních materiálů nabízejí výkon 100 W, bezdrátové streamování hudby pomocí rozhraní Bluetooth s technologií aptX a AAC, konstrukci bassreflex a funkci Digital Sound Control.

...

Philips BTS5000W bílá (BTS5000W/10)

Reprosoustavy a reproduktory

Nádherné bílé dvoupásmové reproduktory PHILIPS BTS5000W/10 určené pro zařízení s iOS a Android nabízejí výkon 100 W, konstrukci bassreflex a podporu bezdrátového streamování hudby pomocí rozhraní Bluetooth s technologií aptX a AAC.

...

Philips HTL3140B/12

Reprosoustavy a reproduktory

Elegantní 2.1 kanálový soundbar PHILIPS HTL3140B/12 s bezdrátovými technologiemi Bluetooth a NFC, nízkým profilem a externím bezdrátovým subwooferem poskytuje celkový výkon 200 W.

...

Philips BTS3000G/10

Reprosoustavy a reproduktory

Kompaktní studiové dvoupásmové reproduktory PHILIPS BTS3000G/10 s bassreflexem, výkonem 30 W a podporou bezdrátového streamování hudby pomocí rozhraní Bluetooth s technologií aptX a AAC.

...

Philips SB3700/10

Reprosoustavy a reproduktory

Snadno přenosný reproduktor v provedení 1.0 s technologií SoundRing pro prostorové podání zvuku a technologií FullSound vylepšující digitálně zpracované hudební soubory, vhodný na cesty, stylového vzhledu, určený pro PC, tablet, chytré telefony, přenosné CD nebo MP3 přehrávače.

...

Philips HTL2163B/12

Reprosoustavy a reproduktory

Elegantní 2.1 kanálový soundbar PHILIPS HTL2163B/12 s bezdrátovým Bluetooth přenosem, nízkým profilem a externím subwooferem poskytuje celkový výkon 120 W.

...

  • 1

Philips

Společnost Philips & Co. byla založena roku 1891v nizozemském Eindhovenu v době komercializace elektřiny, na kterou reagovala výrobou stále žádanějších žárovek. Výroba se odehrávala ve výzkumné fyzikální laboratoři, která se pod vedením Gilla Holsta stala jedním z hlavních světových center technické inovace. Zde došlo k vývoji prvních výbojek, x-ray trubic, ventilů a dalších inovativních výrobků pro přeměnu elektrické energie na světlo. Společnost Philips svoji působnost rozšířila na rádia a televize a na své konto si připsala řadu objevů jak v oblasti spotřební elektroniky, tak v oblasti profesionální technologie. Od 70. let značka své revoluční invence směřuje do vývoje nosičů dat, úsporných spotřebičů a 3D technologií. Philips je také předním inovátorem v oblasti zdravotnictví: podílí se například na vývoji ultrazvuku a magnetické rezonance.