Sendvičovače, vaflovače Philips

Dnes vám nabízíme 7 produktů v kategorii Sendvičovače, vaflovače - Philips. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Philips HD2595/00

Sendvičovače, vaflovače

Hlavními rysy jsou dva velké otvory pro pečivo, otvory pro pečivo s proměnlivou šířkou pro různé propečení toastu podle vašich představ.

  • Philips HD 2595/00 topinkovač
  • Funkce stop
  • Konstrukce topinkovače: dvouštěrbinový
  • Počet topinek: 2
  • Přihrádka na drobky
  • Příkon (W): 800
  • Regulace stupně opékání

Philips HD2392/00

Sendvičovače, vaflovače

Chutne sendvice snadnoS jednoduchym systemem zamykani a vertikalniho skladovaniS timto vykonnym sendvicovacem s vysokou teplotou, ktery disponuje destickami pro prekrojeni a uzavreni ingredienci uvnitr sendvice, si muzete kdykoli doprat perfektne zapecene sendvice. Diky jednoduchemu systemu zamykani a moznosti vertikalniho, kompaktniho ukladani se nejen s...

Philips HD2392/90

Sendvičovače, vaflovače

Philips Daily Collection sendvičovač. W, černý; jednoduchý systém uzavírání, ohřívání a zapékání.

...

Philips HD2596/00

Sendvičovače, vaflovače

Hledáte PHILIPS HD2596/00? Nabízíme Vám PHILIPS HD2596/00. Zástupce produktů značky PHILIPS, který nezklame. Vyberte si PHILIPS HD2596/00 značky PHILIPS právě u nás.

...

  • 1

Philips

Společnost Philips & Co. byla založena roku 1891v nizozemském Eindhovenu v době komercializace elektřiny, na kterou reagovala výrobou stále žádanějších žárovek. Výroba se odehrávala ve výzkumné fyzikální laboratoři, která se pod vedením Gilla Holsta stala jedním z hlavních světových center technické inovace. Zde došlo k vývoji prvních výbojek, x-ray trubic, ventilů a dalších inovativních výrobků pro přeměnu elektrické energie na světlo. Společnost Philips svoji působnost rozšířila na rádia a televize a na své konto si připsala řadu objevů jak v oblasti spotřební elektroniky, tak v oblasti profesionální technologie. Od 70. let značka své revoluční invence směřuje do vývoje nosičů dat, úsporných spotřebičů a 3D technologií. Philips je také předním inovátorem v oblasti zdravotnictví: podílí se například na vývoji ultrazvuku a magnetické rezonance.