Teploměry osobní Philips

Dnes vám nabízíme 3 produktů v kategorii Teploměry osobní - Philips. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Philips SCH 550 20

Teploměry osobní

Tento digitální teploměr měří teplotu vzduchu v dětském pokojíčku i vody v koupeli. Díky svému designu je pro děti atraktivní také jako hračka do vody.

Digitálníteploměr pro měření teploty vody a vzduchu ve tvaru květinky. Vyrobeno z kvalitního nezávadného plastu. Teplotní rozsah 10 - 40 stupňů s teplotní tolerancí /- 1 stupeň.

...

  • 1

Philips

Společnost Philips & Co. byla založena roku 1891v nizozemském Eindhovenu v době komercializace elektřiny, na kterou reagovala výrobou stále žádanějších žárovek. Výroba se odehrávala ve výzkumné fyzikální laboratoři, která se pod vedením Gilla Holsta stala jedním z hlavních světových center technické inovace. Zde došlo k vývoji prvních výbojek, x-ray trubic, ventilů a dalších inovativních výrobků pro přeměnu elektrické energie na světlo. Společnost Philips svoji působnost rozšířila na rádia a televize a na své konto si připsala řadu objevů jak v oblasti spotřební elektroniky, tak v oblasti profesionální technologie. Od 70. let značka své revoluční invence směřuje do vývoje nosičů dat, úsporných spotřebičů a 3D technologií. Philips je také předním inovátorem v oblasti zdravotnictví: podílí se například na vývoji ultrazvuku a magnetické rezonance.