Žehličky vlasů Philips

Dnes vám nabízíme 25 produktů v kategorii Žehličky vlasů - Philips. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Philips HP 8344/00

Žehličky vlasů

Praktické vlasové kleště Philips HP8344/00 disponují přesným nastavením teploty, ionizační technologií a keramickými destičkami, které jsou šetrnější k vašim vlasům. Připravena je za 30 sekund a automaticky se vypne po 30 minutách.

  • 3 x více péče pro Vaše vlasy s polovičním třením
  • Disponuje přesným nastavením teploty a ionizační technol...

Philips HP 8345/00

Žehličky vlasů

Dopřejte svému účesu zvýšenou péči pomocí ionizační úpravy. Žehlička na vlasy PHILIPS HP8345/00 díky keramickým deskám SilkySmooth je k vašim vlasům až 2-násobně jemnější než ostatní žehličky. Technologie ThermoGuard zabraňuje náhodnému vystavení vlasů příliš vysoké teplotě nad 200 ° C. Žehlička má funkci rychlého zahřátí je připravena k použití v 30 seku...

Philips

Společnost Philips & Co. byla založena roku 1891v nizozemském Eindhovenu v době komercializace elektřiny, na kterou reagovala výrobou stále žádanějších žárovek. Výroba se odehrávala ve výzkumné fyzikální laboratoři, která se pod vedením Gilla Holsta stala jedním z hlavních světových center technické inovace. Zde došlo k vývoji prvních výbojek, x-ray trubic, ventilů a dalších inovativních výrobků pro přeměnu elektrické energie na světlo. Společnost Philips svoji působnost rozšířila na rádia a televize a na své konto si připsala řadu objevů jak v oblasti spotřební elektroniky, tak v oblasti profesionální technologie. Od 70. let značka své revoluční invence směřuje do vývoje nosičů dat, úsporných spotřebičů a 3D technologií. Philips je také předním inovátorem v oblasti zdravotnictví: podílí se například na vývoji ultrazvuku a magnetické rezonance.