PS3 "Essentials" God of War 3

S touto skvělou hrou určenou pro PS3 se zaručeně nudit nebudete. Kratos se rozzlobil na celý starověký řecký svět a na bohy, kteří ho zradili. Se svými smrtícími meči se musí postavit tváří v tvář těm nejhorším mytologickým příšerám a vyřešit náročné hádanky. Můžete tak vyřešit dlouhodobý spor s bohy a zaútočit na zlověstnou horu Olymp.... Více

Porovnat ceny  od 421  v 8 obchodech

Popis zboží PS3 "Essentials" God of War 3

S touto skvělou hrou určenou pro PS3 se zaručeně nudit nebudete. Kratos se rozzlobil na celý starověký řecký svět a na bohy, kteří ho zradili. Se svými smrtícími meči se musí postavit tváří v tvář těm nejhorším mytologickým příšerám a vyřešit náročné hádanky. Můžete tak vyřešit dlouhodobý spor s bohy a zaútočit na zlověstnou horu Olymp.

Další popis produktu PS3 "Essentials" God of War 3

Po zuby ozbrojený a s dvojitým ostřím bude Kratos bojovat proti nejtemnějším bytostem a řešit složité hádanky, aby mohl nemilosrdně zničit Olympus a mocného Zea.

Jiný popis produktu

Pokračování veleúspěšné akční adventury přínaší vylepšenou fantastickou grafiku a ještě lepší hratelnost, která vás pohltí a jen tak nepustí. Opět se ocitnete v kůži bojovníka Kratose, boha války, který nemá slitovaní s nikým a ničím.