Gaia 063 BS

Tato neuvěřitelně pohodlná a lehká podprsenka je vyrobená z moderní 3D látky. Tepelně tvarované košíčky se skvěle přizpůsobí tvaru poprsí. Přitom jsou prodyšné a skvěle odvádí pot a vlhkost. Podprsenka je navíc velmi komfortní při nošení a krásně nadnáší a podepírá poprsí.Podprsenka je bezešvá, a proto se nerýsuje pod oblečením. Po vyprání velmi ry... Více

Porovnat ceny  od 227  v 6 obchodech

Popis zboží Gaia 063 BS

Tato neuvěřitelně pohodlná a lehká podprsenka je vyrobená z moderní 3D látky. Tepelně tvarované košíčky se skvěle přizpůsobí tvaru poprsí. Přitom jsou prodyšné a skvěle odvádí pot a vlhkost. Podprsenka je navíc velmi komfortní při nošení a krásně nadnáší a podepírá poprsí.

Podprsenka je bezešvá, a proto se nerýsuje pod oblečením. Po vyprání velmi rychle schne. Košíčky se nedeformují ani při praní, ani při nošení.

Zadní díl je vyrobený z pružného materiálu, který odolává vytahování. Zapínání je na háčky s třístupňovou možností nastavení obvodu. Podprsenka je ve větších rozměrech (od obvodu 80) doplněná o svislé kostice. Ramínka, která jsou na okrajích ozdobená jemným vzorem, není možné odepnout. V místech, kde se napojují na košíčky, jsou ozdobená malými mašličkami. Ramínka jsou velmi kvalitní a při nošení se nedeformují a nevytahují.

Gaia 063 BS

Další popis produktu Gaia 063 BS

Nadčasově elegantní a úžasná! Přesně taková je podprsenka, která je vyrobená z neobyčejně jemné látky, která je příjemná na dotek, a z jemné elastické výšivky.

Pozornost si zaslouží zvýšený tvar a střih podprsenky, která krásně stahuje poprsí ke středu hrudníku a pěkně jej zaobluje.

Pro lepší zajištění stability obvodu je zadní díl podšitý elastickým tylem. Při výrobě podprsenky byla použita speciální technologie šití. Díky 100 % bavlně, která pokrývá vnitřní spodní část košíčků, je podprsenka velmi komfortní. Model je doplněný o kostice (u všech rozměrů) a zapíná se na dva háčky s třístupňovou možností nastavení obvodu. Ramínka, která se jemně lesknou a která jsou ozdobená malými mašličkami v místech napojení na košíčky, je možné nastavit, ale nelze je odepnout.

Jiný popis produktu

Měkká podprsenka s drátky v ohnivě červené barvě. Tento model je dostupný v mnoha velikostech - od košíčků velikosti B až do velikosti M.

Košíčky, můstek a boky jsou vyrobené z vyšívané síťovinové tkaniny, která je zesílená další síťovinkou ve stejné barvě. Horní část košíčků je vyrobená z krásné výšivky. Mezi košíčky se nachází krásná mašlička s lesklým příveskem. Zadní díl tvoří hladká lesknoucí se látka. Ramínka je možné je nastavit, ale nelze je odepnout. Jejich šířka závisí na rozměru a velikosti podprsenky.

Podprsenka má svislé boční kostice a zapíná se na dvouřadové, případně třířadové háčky (v závislosti na rozměrech a velikosti podprsenky) s třístupňovou možností nastavení obvodu.

Podobné zboží z kategorie Podprsenky

Zobrazit vše Předchozí Další
Gaia 063 BS
Gaia 063 BS
od 227 Kč v 6 obchodech Zobrazit
Gaia 081
Gaia 081
od 349 Kč v 5 obchodech Zobrazit
Gaia 281 Kate
Gaia 281 Kate
od 308 Kč v 5 obchodech Zobrazit
Gaia 075 Maddalena
Gaia 075 Maddalena
od 324 Kč v 4 obchodech Zobrazit
Gaia 480 Pilar
Gaia 480 Pilar
od 417 Kč v 3 obchodech Zobrazit
Gaia 218 Paris
Gaia 218 Paris
od 363 Kč v 3 obchodech Zobrazit
Gaia 545M Deborah
Gaia 545M Deborah
od 722 Kč v 2 obchodech Zobrazit
Gaia 433 Adora
Gaia 433 Adora
od 641 Kč v 2 obchodech Zobrazit
Gaia 539 Marthina
Gaia 539 Marthina
od 634 Kč v 2 obchodech Zobrazit
Gaia 533 Fabiennie
Gaia 533 Fabiennie
od 631 Kč v 2 obchodech Zobrazit