Radiomagnetofony Sencor

Dnes vám nabízíme 20 produktů v kategorii Radiomagnetofony - Sencor. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Sencor SPT 225 (SPT 225)

Radiomagnetofony

Hledáte SENCOR SPT 225? Nabízíme Vám SENCOR SPT 225 hotově i na splátky. Široký sortiment dalších výrobků značky SENCOR doplňuje spolehlivá doprava, krátké dodací lhůty a možnost osobního odběru.

...

Sencor SPT 228 BO oranžová

Radiomagnetofony

Hledáte SENCOR SPT 228 BO? Nabízíme Vám SENCOR SPT 228 BO hotově i na splátky. Široký sortiment dalších výrobků značky SENCOR doplňuje spolehlivá doprava, krátké dodací lhůty a možnost osobního odběru.

...

Sencor SPT 280 Rádio s CD/USB/MP3

Radiomagnetofony

Hledáte SENCOR SPT 280? Nabízíme Vám SENCOR SPT 280 hotově i na splátky. Široký sortiment dalších výrobků značky SENCOR doplňuje spolehlivá doprava, krátké dodací lhůty a možnost osobního odběru.

...

Sencor SPT 227 S

Radiomagnetofony

Přenosný radiopřijímač s CD/ MP3 SENCOR SPT 227 S přehrává CD, CD-R, CD-RW. Programovatelné přehrávání až 20 skladeb. Stereofonní FM radiopřijímač s indikátorem stereofonního příjmu FM a teleskopickou anténou pro příjem FM rádia. Přehrávač je vybavený podsvíceným LCD displejem. Vyhledávání, přeskakování, opakování skladeb na CD. USB konektor pro připojení...

Sencor SPT 227 černá

Radiomagnetofony

Hledáte SENCOR SPT 227 B? Nabízíme Vám SENCOR SPT 227 B hotově i na splátky. Široký sortiment dalších výrobků značky SENCOR doplňuje spolehlivá doprava, krátké dodací lhůty a možnost osobního odběru.

...

Sencor SPT 207

Radiomagnetofony

Hledáte SENCOR SPT 207? Nabízíme Vám SENCOR SPT 207 hotově i na splátky. Široký sortiment dalších výrobků značky SENCOR doplňuje spolehlivá doprava, krátké dodací lhůty a možnost osobního odběru.

...

Sencor SPT 226 R

Radiomagnetofony

Hledáte SENCOR SPT 226 R? Nabízíme Vám SENCOR SPT 226 R hotově i na splátky. Široký sortiment dalších výrobků značky SENCOR doplňuje spolehlivá doprava, krátké dodací lhůty a možnost osobního odběru.

...

Sencor SPT 231 Rádio s CD/USB/MP3

Radiomagnetofony

Hledáte SENCOR SPT 231? Nabízíme Vám SENCOR SPT 231 hotově i na splátky. Široký sortiment dalších výrobků značky SENCOR doplňuje spolehlivá doprava, krátké dodací lhůty a možnost osobního odběru.

...

Sencor SPT 225 T RADIO S CD/MP3/USB

Radiomagnetofony

Hledáte SENCOR SPT 225 T? Nabízíme Vám SENCOR SPT 225 T hotově i na splátky. Široký sortiment dalších výrobků značky SENCOR doplňuje spolehlivá doprava, krátké dodací lhůty a možnost osobního odběru.

...

Sencor SPT 232 Rádio s CD/MP3/USB/SD

Radiomagnetofony

Hledáte SENCOR SPT 232? Nabízíme Vám SENCOR SPT 232 hotově i na splátky. Široký sortiment dalších výrobků značky SENCOR doplňuje spolehlivá doprava, krátké dodací lhůty a možnost osobního odběru.

...

Sencor SPT 235 RADIO S CD/MP3/USB

Radiomagnetofony

Hledáte SENCOR SPT 235? Nabízíme Vám SENCOR SPT 235 hotově i na splátky. Široký sortiment dalších výrobků značky SENCOR doplňuje spolehlivá doprava, krátké dodací lhůty a možnost osobního odběru.

...

Sencor SPT 228 BG

Radiomagnetofony

Přenosný radiopřijímač s CD/ MP3 SENCOR SPT 228 BG přehrává CD, CD-R, CD-RW, MP3, USB, SD. Programovatelné přehrávání až 20 skladeb na CD nebo 100 skladeb na USB / SD. Stereofonní FM radiopřijímač s indikátorem stereofonního příjmu FM a teleskopickou anténou pro příjem FM rádia. Přehrávač je vybavený modře podsvíceným LCD displejem. Vyhledávání, přeskakov...

Sencor SPT 229 M RADIO S CD/MP3/USB

Radiomagnetofony

Hledáte SENCOR SPT 229 M? Nabízíme Vám SENCOR SPT 229 M hotově i na splátky. Široký sortiment dalších výrobků značky SENCOR doplňuje spolehlivá doprava, krátké dodací lhůty a možnost osobního odběru.

...

Sencor SPT 229 BU RADIO S CD/MP3/USB

Radiomagnetofony

Hledáte SENCOR SPT 229 BU? Nabízíme Vám SENCOR SPT 229 BU hotově i na splátky. Široký sortiment dalších výrobků značky SENCOR doplňuje spolehlivá doprava, krátké dodací lhůty a možnost osobního odběru.

...

Sencor SPT 229 GN RADIO S CD/MP3/USB

Radiomagnetofony

Hledáte SENCOR SPT 229 GN? Nabízíme Vám SENCOR SPT 229 GN hotově i na splátky. Široký sortiment dalších výrobků značky SENCOR doplňuje spolehlivá doprava, krátké dodací lhůty a možnost osobního odběru.

...

Sencor SPT 229 B

Radiomagnetofony

Hledáte SENCOR SPT 229 B? Nabízíme Vám SENCOR SPT 229 B hotově i na splátky. Široký sortiment dalších výrobků značky SENCOR doplňuje spolehlivá doprava, krátké dodací lhůty a možnost osobního odběru.

...

Sencor SPT 229 OR

Radiomagnetofony

Hledáte SENCOR SPT 229 OR? Nabízíme Vám SENCOR SPT 229 OR hotově i na splátky. Široký sortiment dalších výrobků značky SENCOR doplňuje spolehlivá doprava, krátké dodací lhůty a možnost osobního odběru.

...

Sencor SPT 229 PU

Radiomagnetofony

Hledáte SENCOR SPT 229 PU? Nabízíme Vám SENCOR SPT 229 PU hotově i na splátky. Široký sortiment dalších výrobků značky SENCOR doplňuje spolehlivá doprava, krátké dodací lhůty a možnost osobního odběru.

...

  • 1