Seva 718 Traktor s valníkem

Stavebnice Seva 718 je rozšířením stavebnic Seva 1 - 5. V této stavebnici naleznete 718 speciálních dílků, které jsou vhodné nejen pro sestavení větrného mlýna a traktoru s vlekem, ale i pro spoustu dalších staveb dle vaší fantazie.Stavebnice Seva je kreativní, dětem rozvíjí mysl i manuální zručnost a její variabilita určitě osloví i vás. Můžete si... Více

Porovnat ceny  od 549  v 3 obchodech

Popis zboží Seva 718 Traktor s valníkem

Stavebnice Seva 718 je rozšířením stavebnic Seva 1 - 5. V této stavebnici naleznete 718 speciálních dílků, které jsou vhodné nejen pro sestavení větrného mlýna a traktoru s vlekem, ale i pro spoustu dalších staveb dle vaší fantazie.

Stavebnice Seva je kreativní, dětem rozvíjí mysl i manuální zručnost a její variabilita určitě osloví i vás. Můžete si z ní postavit funkční vozidla, stroje, letadla, budovy, nábytek, lodě, vlaky a mnoho dalších originálních staveb.

Další popis produktu Seva 718 Traktor s valníkem

Stavebnice Seva 718 obsahuje 718 dílků, které využijete nejen pro stavbu traktoru s vlekem, nebo větrného mlýnu.

Jiný popis produktu

Polytechnická stavebnice SEVA vyniká velkou variabilností, sestavy jsou proporčně vyvážené, vystihují charakter motivu a jsou funkční. Stavebnice splňuje náročná kriteria technická, estetická i výchovná.