Autorádia Sony

Dnes vám nabízíme 4 produktů v kategorii Autorádia - Sony. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Sony DSX-A60BT

Autorádia

Ať máte digitální hudbu uloženou kdekoliv, můžete si ji vychutnat v autě. Systém DSX-A60BT má porty USB a AUX. Vyhledávejte skladby a seznamy v knihovně iTunes pomocí ovládacích prvků připojeného smartphonu. Telefonujte bez pomoci rukou díky zabudovanému mikrofonu a rozhraní Bluetooth ®.

...

Sony DSX-A40UI

Autorádia

Hudební přehrávač do auta s přímým přehráváním skladeb ze zařízení iPod / iPhone, konektorem USB, vstupem AUX a funkcí Quick-BrowZer ™.

...

Sony DSX-A42UI

Autorádia

Hudební přehrávač do auta s přímým přehráváním skladeb ze zařízení iPod / iPhone, konektorem USB, vstupem AUX a funkcí Quick-BrowZer ™. Další autorádio bez vestavěné CD mechaniky disponuje USB portem pro přehrávání skladeb z USB flash disků, AUX IN vstupem s konektorem 3,5 mm pro připojení libovolného audi zařízení a FM tuner s podpruje RDS pro příjem roz...

  • 1

Sony

Sony je přední celosvětový výrobce a inovátor v oblasti elektroniky, komunikačních a informačních technologií, digitální zábavy, audiovizuálních výrobků a online zařízení jak pro spotřebitelské, tak pro profesionální trhy. Společnost Sony založili roku 1946 v japonském Tokiu inženýr Masaru Ibuka a fyzik Akio Morita. Původně se společnost zaměřovala na opravu elektrických zařízení, poté i na vlastní výrobu. Skutečný přelom přinesl rok 1954 a výroba tranzistorů, díky kterým značka pronikla na západ. Od té doby se společnost Sony zařadila mezi lídry ve výrobě spotřební elektroniky a přinesla světu nejeden významný vynález, jako například barevný televizor, walkman či digitální fotoaparát. Dodnes společnost ve svých inovacích a invencích pokračuje a z původního počtu 20 zaměstnanců se rozrostla na více než 160 000 zaměstnanců na celém světě.