Baterie a adaptéry Sony

Dnes vám nabízíme 8544 produktů v kategorii Baterie a adaptéry - Sony. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Sony přenosný zdroj USB CP-F2 stříbrná

Baterie a adaptéry

Rychlé nabíjení díky 1,5A výstupu. Mimořádně tenká a lehká přenosná nabíječka pro nabíjení chytrých telefonů a tabletů Dva výstupní porty.

...

Sony VAIO BPS22 BPL22 10.8V 4400mAh černá

Baterie a adaptéry

Akumulátory do notebooků značky Whitenergy jsou vyhotovené z článků vysoké kvality značky. Díky tomu je možné od nich očekávat vysoký výkon a delší čas použitelnosti bez značných ztrát kapacity.

Producent poskytuje na baterie do notebooku značky Whitenergy 12 – měsíční záruku. Táto záruka garantuje, že v případě abnormálního opotřebování akumulátoru...

Sony VAIO VGP-BPS13 6600mAh Li-Ion 11,1V silv

Baterie a adaptéry

Baterie se vyznačují vysokou kvalitou, mají integrovanou ochranu proti přetížení a přebití.

  • PATONA baterie kompatibilní s Sony Vaio VGP-BPS13 6600 mAh
  • ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
  • Kapacita: 6600 mAh
  • Technologie baterie: Li-iontová
...

Sony

Sony je přední celosvětový výrobce a inovátor v oblasti elektroniky, komunikačních a informačních technologií, digitální zábavy, audiovizuálních výrobků a online zařízení jak pro spotřebitelské, tak pro profesionální trhy. Společnost Sony založili roku 1946 v japonském Tokiu inženýr Masaru Ibuka a fyzik Akio Morita. Původně se společnost zaměřovala na opravu elektrických zařízení, poté i na vlastní výrobu. Skutečný přelom přinesl rok 1954 a výroba tranzistorů, díky kterým značka pronikla na západ. Od té doby se společnost Sony zařadila mezi lídry ve výrobě spotřební elektroniky a přinesla světu nejeden významný vynález, jako například barevný televizor, walkman či digitální fotoaparát. Dodnes společnost ve svých inovacích a invencích pokračuje a z původního počtu 20 zaměstnanců se rozrostla na více než 160 000 zaměstnanců na celém světě.