Dálkové ovládání Sony

Dnes vám nabízíme 7 produktů v kategorii Dálkové ovládání - Sony. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Sony ADP MAC

Dálkové ovládání

  • ADP-MAC Adaptér patice
  • *Jednoduché připojení k videokamerám s univerzálním rozhraním
  • *Použití s řadou příslušenství rozhraní Active Interface
  • *Lehké a bezpečné příslušenství se snadným připojením
  • Vlastnosti a funkce ADP-MAC
...

Sony RMT-DSLR2 Bezdrátový dálkový ovladač

Dálkové ovládání

SLT a kompaktní fotoaparáty (NEX) - Dálkový ovladač je kompatibilní s řadou fotoaparátů NEX a SLT a umožňuje vzdáleně ovládat kompozici fotografií a filmů.

S pomocí bezdrátového ovládání spuštění a zastavení záznamu můžete řídit akci, zatímco je fotoaparát v ideální poloze pro záběr.

S bezdrátovým infračerveným ovladačem můžete stisknout spouš...

  • 1

Sony

Sony je přední celosvětový výrobce a inovátor v oblasti elektroniky, komunikačních a informačních technologií, digitální zábavy, audiovizuálních výrobků a online zařízení jak pro spotřebitelské, tak pro profesionální trhy. Společnost Sony založili roku 1946 v japonském Tokiu inženýr Masaru Ibuka a fyzik Akio Morita. Původně se společnost zaměřovala na opravu elektrických zařízení, poté i na vlastní výrobu. Skutečný přelom přinesl rok 1954 a výroba tranzistorů, díky kterým značka pronikla na západ. Od té doby se společnost Sony zařadila mezi lídry ve výrobě spotřební elektroniky a přinesla světu nejeden významný vynález, jako například barevný televizor, walkman či digitální fotoaparát. Dodnes společnost ve svých inovacích a invencích pokračuje a z původního počtu 20 zaměstnanců se rozrostla na více než 160 000 zaměstnanců na celém světě.