Dálkové spouštěče a ovládání Sony

Dnes vám nabízíme 4 produktů v kategorii Dálkové spouštěče a ovládání - Sony. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Sony dálkové ovládání RM-LVR1 pro Action Cam

Dálkové spouštěče a ovládání

Kontrola íşhlu nebo použití­ funkce Live-View na 1,5\" barevném displeji LCD *Snadno ovladatelná - tlačí­tka jsou jednoduše pří­stupná. Pokud máte rukavice, nemusí­te je sundávat a můžete i nadále ovládat svůj fotoaparát na dálku *Použití­ ve všech podmí­nkách - zaří­zení­ lze použí­vat ve vodě i na zasněžených svazí­ch.

...

Sony RM-VPR1 / Dálkový ovladač

Dálkové spouštěče a ovládání

Dálkový ovladač s tlačítky otevření závěrky, spuštění / zastavení nahrávání a uzamčení uzávěrky zaručuje lepší fotografie v režimu makro a stabilní i ve tmě.

...

  • 1

Sony

Sony je přední celosvětový výrobce a inovátor v oblasti elektroniky, komunikačních a informačních technologií, digitální zábavy, audiovizuálních výrobků a online zařízení jak pro spotřebitelské, tak pro profesionální trhy. Společnost Sony založili roku 1946 v japonském Tokiu inženýr Masaru Ibuka a fyzik Akio Morita. Původně se společnost zaměřovala na opravu elektrických zařízení, poté i na vlastní výrobu. Skutečný přelom přinesl rok 1954 a výroba tranzistorů, díky kterým značka pronikla na západ. Od té doby se společnost Sony zařadila mezi lídry ve výrobě spotřební elektroniky a přinesla světu nejeden významný vynález, jako například barevný televizor, walkman či digitální fotoaparát. Dodnes společnost ve svých inovacích a invencích pokračuje a z původního počtu 20 zaměstnanců se rozrostla na více než 160 000 zaměstnanců na celém světě.