Fotoaparáty Sony

Dnes vám nabízíme 35 produktů v kategorii Fotoaparáty - Sony. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Sony DSC-RX10

Fotoaparáty

Dokonalé snímky z jakékoli vzdálenosti díky objektivu Carl Zeiss® s rozsahem 24–200 mm a vysokou světelností F2,8 v plném rozsahu zoomu.

Univerzální objektiv Carl Zeiss® Vario-Sonnar® T* má konstantní světelnost F2,8 a rozsah 24–200 mm, díky čemuž poskytuje ostrý a čistý obraz s plynulým rozostřením.

Velký snímač CMOS Exmor R® s 20,2 MP typu 1...

Sony A7

Fotoaparáty

Objektiv SEL-1870 pro plnoformátové fotoaparáty je ideálním partnerem pro fotoaparát ?7 díky rozsahu od širokého úhlu 18 mm po teleobjektiv 70 mm a odolnosti proti prachu a vlhkosti.

Vysokorychlostní obrazový procesor BIONZ X rychle reprodukuje přesné detaily scény, i když fotografujete s hlubokým zaostřením.

OLED - Hledáček OLED Tru-Finder™ z...

Sony A7R

Fotoaparáty

Plnoformátový 35mm snímač CMOS Exmor® s rozlišením 36,4 MP, procesor BIONZ X, rychlé hybridní automatické ostření, bez low-pass filtru, elektonický XGA OLED Tru-Finder hledáček, naklápěcí 3.0" LCD displej, multifunkční patice Multi Interface Shoe, Wi-Fi, NFC, ISO 100 - 25600, ergonomicky tvarovaný grip, utěsnění proti prachu, Full HD video AVCHD/...

Sony a5100

Fotoaparáty

Digitální fotoaparát Sony Alpha A5100 disponuje APS-C snímačem CMOS Exmor s rozlišením 24,3 MP, procesorem BIONZ X pro vynikající detaily a redukci šumu, hybridním zaostřovacím systémem se 179 body fázového ostření, 3,0" LCD displejem s možností vyklopení o 180°, možností natáčet Full HD videosekvence a technologií Wi-Fi a NFC pro snadný přenos d...

Sony a6000

Fotoaparáty

Nejnovější 24,3MP snímač Sony CMOS Exmor® APS HD; vylepšené rychlé hybridní automatické ostření; hledáček SVGA Tru-Finder™.

  • ILCE-6000
  • Nejrychlejší automatické ostření na světě.
  • *24,3MP snímač CMOS Exmor® APS HD
  • *Lepší rychlé hybridní autom. ostření
  • *Ostrý hledáček SVGA OLED Tru-Finder™
  • *záznam videa ve Fu...

Sony DSC-HX300

Fotoaparáty

Kompaktní digitální fotoaparát s výkonným 50násobným optickým zoomem je ideálním kompromisem pro všechny, kteří chtějí pořizovat profesionální snímky bez zdlouhavého nastavování fotoaparátu. Přístroj sám vyhodnotí, jaké nastavení je pro danou situaci nejlepší a vám tak již neunikne žádný poutavý snímek. Můžete pořizovat širokoúhlé snímky krajiny nebo pomo...

Sony DSC-RX100

Fotoaparáty

Digitální fotoaparát Sony DSC-RX100 využívá jako první na světě komfortní palcový (13,2 x 8,8 mm) snímač CMOS Exmor s efektivním rozlišením 20,2 megapixelů a se zhruba 4x větší plochou, než jaké naleznete u běžných kompaktních fotoaparátů. Díky tomu zachycuje spoustu detailů ve fotografiích i videosekvencích v rozlišení Full HD. Současně nabízí vysokou ci...

Sony a5000

Fotoaparáty

Užívejte si výkon i flexibilitu digitálního fotoaparátu s výměnným objektivem, ať jste kdekoli, s novým fotoaparátem ?5000 - nejlehčím digitálním fotoaparátem s výměnným objektivem na světě.

Získejte neuvěřitelné detaily a skvělé zvětšeniny. Díky velikosti 20,1megapixelového snímače APS-C a technologii Sony CMOS Exmor® APS HD dosahuje fotoaparát vys...

Sony DSC-HX400V

Fotoaparáty

Kompaktní fotoaparát s 50 násobnou optickým zoomem vytvoří vysoce kvalitní snímky i videa.

...

Sony DSC-W830

Fotoaparáty

Nikdy nebylo jednodušší snímat detailní fotografie a videa ve vysokém rozlišení. Je vybaven více funkcemi včetně snímače s rozlišením 20,1 Mpx, objektivu ZEISS s 8x optickým zoomem, rychlého automatického zaostření a stabilizace Optical SteadyShot.

  • snímač: -
  • Typ : Snímací prvek Super HAD CCD typu 1 / 2, 3 ( 7,76 mm ) -
  • Rozlišení...

Sony SLT-A58

Fotoaparáty

Sony Alpha A58 určená pro fotografické nadšence, kteří využijí její kreativní možnosti fotografování. Disponuje výkonným snímačem CMOS Exmor APS HD s rozlišením 20,1 Mpx a širokým rozsahem citlivosti. Spolu s obrazovým procesorem BIONZ zajišťuje vždy ostré a čisté snímky a to i za špatného osvětlení. Komponování záběru vám usnadní vysoce kontrastní OLED h...

Sony DSC-HX200V

Fotoaparáty

Digitální ultrazoom Sony HX200V bude ideálním společníkem uživatelů, kteří vyžadují špičkovou kvalitu snímků digitálních zrcadlovek a jejich systém obsluhy, ale zároveň ocení inteligentní automatické režimy, které zpřístupní prémiové výsledky i naprostým začátečníkům.

...

Sony

Sony je přední celosvětový výrobce a inovátor v oblasti elektroniky, komunikačních a informačních technologií, digitální zábavy, audiovizuálních výrobků a online zařízení jak pro spotřebitelské, tak pro profesionální trhy. Společnost Sony založili roku 1946 v japonském Tokiu inženýr Masaru Ibuka a fyzik Akio Morita. Původně se společnost zaměřovala na opravu elektrických zařízení, poté i na vlastní výrobu. Skutečný přelom přinesl rok 1954 a výroba tranzistorů, díky kterým značka pronikla na západ. Od té doby se společnost Sony zařadila mezi lídry ve výrobě spotřební elektroniky a přinesla světu nejeden významný vynález, jako například barevný televizor, walkman či digitální fotoaparát. Dodnes společnost ve svých inovacích a invencích pokračuje a z původního počtu 20 zaměstnanců se rozrostla na více než 160 000 zaměstnanců na celém světě.