Příslušenství pro konzole Sony

Dnes vám nabízíme 41 produktů v kategorii Příslušenství pro konzole - Sony. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Sony PS3 Premium Wireless Stereo Headset

Příslušenství pro konzole

Pulsní (vibrační), uzavřená, bezdrátová sluchátka pro PS3, 7.1 digital surround sound. Ovládání hlasitosti /mikrofonu /ztlumení.

...

Sony PS3 Whireles Headset

Příslušenství pro konzole

Bezdrátová souprava sluchátek s mikrofonem pro PS3 Abyste si naplno vychutnali on-line hraní nebo video rozhovor, je nesmírně důležitá dobrá komunikace. Nějakou dobu používali hráči kombinaci mikrofonu a sluchátek, kterou museli k systému připojit pomocí kabelu. Aby se tato nutnost eliminovala, uvede značka PlayStation na trh bezdrátovou soupravu pro PS...

Sony PS3 AC adaptér

Příslušenství pro konzole

PlayStation 3.Kompatibilné s DualShock 3, bezdrátový Headset k PS3, klávesnice pro PS3.

...

Sony PlayStation Live Cards ż20

Příslušenství pro konzole

Předplacené karty pro PlayStation®Network vám umožní nabít vaši peněženku a poté ji využít při platbách ve službách PlayStation®Store, SingStore® a PlayStation®Home.

Tyto předplacené poukazy umožní každému vybrat a stáhnout skvělý obsah na systémy PlayStation®3 (PS3™) a PSP™ (PlayStation®Portable) z on-line nabídky služby PlayStation®Network.

...

Sony Playstation Plus Card 365 Day

Příslušenství pro konzole

Hraj s přáteli online díky PlayStation®Plus a každý měsíc si stáhni 2 hry pro PS4™ bez dalších poplatků navíc.

...

Sony PS3 Move Racing Wheel

Příslušenství pro konzole

S tímto skvělým zařízením zažijete kopec zábavy. S volantem s intuitivním ovládáním budete moci řadit pomocí řadicí páčky nebo přidávat plyn pomocí otočné rukojeti.

  • - MOVE Racing Wheel
  • - Přejděte do rychlého pruhu na systému PlayStation 3
  • - Barva: černá
  • - Typ připojení: konektor USB
  • - Síťové funkce: ne
  • <...

Sony Playstation Live Cards á 1000

Příslušenství pro konzole

Získá tak přístup k obchodu s on-line hrami a zábavou, který je napěchovaný tisíci skvělých a inovativních titulů. Může to být i skvělý dárek, který umožní pořízení exkluzivních her, nových písní pro SingStar® ze služby SingStore® nebo oblečení, doplňků i apartmá do virtuálního světa PlayStation®Home. Pořízení a použití karet pro PlayStation®Network je o...

Sony PS3 Component AV Cable

Příslušenství pro konzole

Popis Oficiální komponentní AV kabel zabezpečuje audio a video propojení mezi tvým systémem PlayStation®2 nebo PLAYSTATION®3 a televizorem. Podporuje signál standardního formátu Standard Definition (SD) (576p) pro PlayStation®2 a PLAYSTATION®3 a signál s vysokým rozlišením High Definition (HD) (až do rozlišení 1080p) pro PLAYSTATION®3. Komponentní AV kab...

Sony Playstation PLUS 90

Příslušenství pro konzole

Předplacená karta pro službu PlayStation Plus Vám umožní ze systémech PS dostat ještě více. Se službou PlayStation Plus získáte přístup k výběru z nejlepších her, stahovatelnému obsahu a prémiovým a exkluzivním funkcím. Tato karta obsahuje předplatné na 90 dní.

Hry jsou každý měsíc dostupné pouze v případě členství. Každý měsíc dvě hry pro PS4™. Obs...

Sony

Sony je přední celosvětový výrobce a inovátor v oblasti elektroniky, komunikačních a informačních technologií, digitální zábavy, audiovizuálních výrobků a online zařízení jak pro spotřebitelské, tak pro profesionální trhy. Společnost Sony založili roku 1946 v japonském Tokiu inženýr Masaru Ibuka a fyzik Akio Morita. Původně se společnost zaměřovala na opravu elektrických zařízení, poté i na vlastní výrobu. Skutečný přelom přinesl rok 1954 a výroba tranzistorů, díky kterým značka pronikla na západ. Od té doby se společnost Sony zařadila mezi lídry ve výrobě spotřební elektroniky a přinesla světu nejeden významný vynález, jako například barevný televizor, walkman či digitální fotoaparát. Dodnes společnost ve svých inovacích a invencích pokračuje a z původního počtu 20 zaměstnanců se rozrostla na více než 160 000 zaměstnanců na celém světě.