Sony PS Vita Sony

Dnes vám nabízíme 28 produktů v kategorii Sony PS Vita - Sony. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Sony PS VITA Jak & Daxter Trilogy/EAS

Sony PS Vita

Přidej se k dvojici cestovatelů po galaxiích a znovu prožij první tři explozivní dobrodružství na systému PS Vita.

PlayStation 2 – Ratchet & Clank, Ratchet & Clank 2 and Ratchet & Clank 3 – poprvé i na systému PlayStation Vita.

...

Sony PS4 KNACK (PS719280774)

Sony PS Vita

Napínavá a zábavná akční hra, která se odehrává v lidském světě, kde dojde v pádu nepřátelské gobliní armády, kterou dokáže zastavit jediná osoba a tou je maličký Knack, který vznikl z kusu kamene v laboratoři doktora Vargase, který studoval staré relikvie zapomenuté civilizace.

Nejprve je Knack malý, ale disponuje speciální vlastností vstřebávání d...

Sony PSP God of War COO

Sony PS Vita

Děj této skvělé hry je zasazen do období před jeho zuřivou odplatou ve hře God of War, která byla kritikou velmi pozitivně přijata. Ve hře budete postaveni i před bolestivou úkol, a to zda zachránit život Kratovy dcery nebo zachránit svět před obávaným Atlasem.

...

Sony PS3 Killzone 2

Sony PS Vita

Killzone 2 vytvořila společnost Guerrilla Games a je to nejočekávanější střílečka z pohledu první osoby vytvořená exkluzivně pro PLAYSTATION 3. Toto pokračování zavede hráče do detailně propracovaného, ultra realistického válečného divadla, které dokonale využívá ohromný potenciál herní konzole PS3.

...

Sony

Sony je přední celosvětový výrobce a inovátor v oblasti elektroniky, komunikačních a informačních technologií, digitální zábavy, audiovizuálních výrobků a online zařízení jak pro spotřebitelské, tak pro profesionální trhy. Společnost Sony založili roku 1946 v japonském Tokiu inženýr Masaru Ibuka a fyzik Akio Morita. Původně se společnost zaměřovala na opravu elektrických zařízení, poté i na vlastní výrobu. Skutečný přelom přinesl rok 1954 a výroba tranzistorů, díky kterým značka pronikla na západ. Od té doby se společnost Sony zařadila mezi lídry ve výrobě spotřební elektroniky a přinesla světu nejeden významný vynález, jako například barevný televizor, walkman či digitální fotoaparát. Dodnes společnost ve svých inovacích a invencích pokračuje a z původního počtu 20 zaměstnanců se rozrostla na více než 160 000 zaměstnanců na celém světě.