Formy na pečení Tescoma

Dnes vám nabízíme 273 produktů v kategorii Formy na pečení - Tescoma. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Tescoma DELÍCIA 18cm, rozkládací

Formy na pečení

TESCOMA Forma na dort a bábovku rozkládací DELÍCIA ¤ 18 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Forma na dort a bábovku rozkládací DELÍCIA ¤ 18 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Forma na dort rozkládací DELÍCIA ¤ 26 cm

Formy na pečení

TESCOMA Forma na dort rozkládací DELÍCIA ¤ 26 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Forma na dort rozkládací DELÍCIA ¤ 26 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Plech na pečení hluboký DELÍCIA 36x25 cm

Formy na pečení

TESCOMA Plech na pečení hluboký DELÍCIA 36x25 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Plech na pečení hluboký DELÍCIA 36x25 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Plech na pečení bez okrajů DELÍCIA 40x36 cm

Formy na pečení

Vynikající pro pečení sladkých i slaných pokrmů. Opatřeno vysoce odolným antiadhézním povlakem, který zabraňuje připalování. Vhodné do elektrické, plynové i horkovzdušné trouby.

...

Tescoma Forma s vlnitým okrajem DELÍCIA ¤ 10 cm

Formy na pečení

TESCOMA Forma s vlnitým okrajem DELÍCIA ¤ 10 cm, 4 ks za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Forma s vlnitým okrajem DELÍCIA ¤ 10 cm, 4 ks Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Forma srdcová rozkládací DELÍCIA 11x11cm

Formy na pečení

TESCOMA Forma srdcová rozkládací DELÍCIA 11x11cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Forma srdcová rozkládací DELÍCIA 11x11cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Formičky na čokoládu DELÍCIA CHOCO

Formy na pečení

Vynikající pro přípravu originálních čokoládových bonbonů a řady dalších pochoutek v domácnosti i profesionální gastronomii. Vyrobeno z prvotřídního pružného a žáruvzdorného silikonu, hotová čokoláda se nelepí a lze ji snadno vyklopit.

...

Tescoma Forma bochníková DELÍCIA 26x11 cm

Formy na pečení

TESCOMA Forma bochníková DELÍCIA 26x11 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Forma bochníková DELÍCIA 26x11 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Forma medvídek DELÍCIA 24x24 cm

Formy na pečení

TESCOMA Forma medvídek DELÍCIA 24x24 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Forma medvídek DELÍCIA 24x24 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Forma vánoční stromeček DELÍCIA 26x19 cm

Formy na pečení

TESCOMA Forma vánoční stromeček DELÍCIA 26x19 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Forma vánoční stromeček DELÍCIA 26x19 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Forma sněhulák DELÍCIA 25x16 cm

Formy na pečení

TESCOMA Forma sněhulák DELÍCIA 25x16 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Forma sněhulák DELÍCIA 25x16 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Pečící fólie DELÍCIA 40x36 cm

Formy na pečení

Vynikající jako univerzální oboustranná pečící podložka do všech obvyklých pekáčů a forem na pečení. Připravované pokrmy se nepřipalují, nelepí, při pečení není třeba používat tuk. Vyrobeno z prvotřídní žáruvzdorné tkaniny, opatřeno kvalitním antiadhezním povlakem.

...

Tescoma Zapékací miska servírovací GUSTO 20x12 cm

Formy na pečení

Zapékací a servírovací miska Tescoma GUSTO je ideální k pečení, zapékání, servírování a skladování pokrmů. Vyrobena z prvotřídního silnostěnného porcelánu. Odolná vůči teplotám od -18 do + 240 °C. Vhodná do všech typů kuchyňských trub, včetně mikrovlnné, vkládat do trouby lze přímo z mrazničky.

...

Tescoma Miska na muffiny GUSTO ¤ 9 cm

Formy na pečení

TESCOMA Miska na muffiny GUSTO ¤ 9 cm, 2 ks za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Miska na muffiny GUSTO ¤ 9 cm, 2 ks Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Formičky na plněné cukroví DELÍCIA

Formy na pečení

TESCOMA Formičky na plněné cukroví DELÍCIA, 3 velikonoční tvary za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Formičky na plněné cukroví DELÍCIA, 3 velikonoční tvary Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Miska na creme brulée GUSTO ¤ 14 cm

Formy na pečení

Ideální k přípravě a podávání dezertů typu creme brulée. Vyrobeno z prvotřídního silnostěnného porcelánu, odolné vůči teplotám od -18 do + 240 °C. Vhodné do všech typů kuchyňských trub, včetně mikrovlnné, vkládat do trouby lze přímo z mrazničky.

...

Tescoma DELÍCIA, Žlutá

Formy na pečení

Vhodné pro všechny druhy nádobí, vynikající pro nádobí s antiadhézním povlakem, jehož povrch nepoškodí. Vyrobeno ze žáruvzdorného silikonu (220°C), rukojeť z odolného plastu.

...

Tescoma Košíček DELÍCIA, 6 ks

Formy na pečení

TESCOMA Košíček DELÍCIA, 6 ks za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Košíček DELÍCIA, 6 ks Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Cukrářský košíček barevný DELÍCIA ¤ 4.0 cm

Formy na pečení

TESCOMA Cukrářský košíček barevný DELÍCIA ¤ 4.0 cm, 200 ks za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Cukrářský košíček barevný DELÍCIA ¤ 4.0 cm, 200 ks Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma

Ryze česká společnost Tescoma, s.r.o. byla založena roku 1992 a od té doby si udržuje přední pozici na globálním trhu v oblasti kuchyňských potřeb. Společnost sídlí ve Zlíně a předmětem jejího podnikání je výzkum, výroba a prodej výrobků pro domácí i profesionální gastronomii. Tescoma jako výrobce kuchyňských potřeb zaujímá dominantní postavení na českém trhu a přední pozici ve více než 100 zemích světa. Sortiment značky obsahuje přes 2000 produktů, na jejichž výrobě se podílejí zkušení vývojáři, technici, kontroloři i designéři.