Formy na pečení Tescoma

Dnes vám nabízíme 268 produktů v kategorii Formy na pečení - Tescoma. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Tescoma Forma na dort rozkládací čtvercová DELÍCIA 24x24 cm

Formy na pečení

TESCOMA Forma na dort rozkládací čtvercová DELÍCIA 24x24 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Forma na dort rozkládací čtvercová DELÍCIA 24x24 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Forma s vlnitým okrajem kulatá GUSTO ¤ 29 cm

Formy na pečení

Vyrobeno z prvotřídního silnostěnného porcelánu. Odolné vůči teplotám od -18 do + 240 °C. Vhodné do všech typů kuchyňských trub, včetně mikrovlnné, vkládat do trouby lze přímo z mrazničky.

...

Tescoma Forma 12 muffinů DELÍCIA 34x26 cm

Formy na pečení

TESCOMA Forma 12 muffinů DELÍCIA 34x26 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Forma 12 muffinů DELÍCIA 34x26 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Zapékací mísa obdélníková GUSTO 32x20 cm

Formy na pečení

Vyrobeno z prvotřídního silnostěnného porcelánu. Odolné vůči teplotám od -18 do + 240 °C. Vhodné do všech typů kuchyňských trub, včetně mikrovlnné, vkládat do trouby lze přímo z mrazničky.

...

Tescoma Forma srdcová rozkládací DELÍCIA 22x21 cm

Formy na pečení

TESCOMA Forma srdcová rozkládací DELÍCIA 22x21 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Forma srdcová rozkládací DELÍCIA 22x21 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma DELÍCIA 18cm, rozkládací

Formy na pečení

TESCOMA Forma na dort a bábovku rozkládací DELÍCIA ¤ 18 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Forma na dort a bábovku rozkládací DELÍCIA ¤ 18 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Forma na dort rozkládací DELÍCIA ¤ 26 cm

Formy na pečení

TESCOMA Forma na dort rozkládací DELÍCIA ¤ 26 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Forma na dort rozkládací DELÍCIA ¤ 26 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Forma na pečení/vykrajovátko Velikonoční beránek DELÍCIA

Formy na pečení

Unikátní forma na pečení a současně velké vykrajovátko vynikající pro přípravu tradičního Velikonočního beránka na mnoho způsobů. Beránka lze upéct přímo ve formě nebo vykrojit z perníkového těsta a upéct nebo vykrojit z již upečeného moučníku. Vynikající i jako tvořítko pro přípravu tvarohového beránka za studena. Opatřeno prvotřídním antiadhezním povlak...

Tescoma Plech na pečení hluboký DELÍCIA 36x25 cm

Formy na pečení

TESCOMA Plech na pečení hluboký DELÍCIA 36x25 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Plech na pečení hluboký DELÍCIA 36x25 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Plech na pečení DELÍCIA 41x27 cm

Formy na pečení

TESCOMA Plech na pečení DELÍCIA 41x27 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Plech na pečení DELÍCIA 41x27 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Plech na pečení bez okrajů DELÍCIA 40x36 cm

Formy na pečení

Vynikající pro pečení sladkých i slaných pokrmů. Opatřeno vysoce odolným antiadhézním povlakem, který zabraňuje připalování. Vhodné do elektrické, plynové i horkovzdušné trouby.

...

Tescoma Forma s vlnitým okrajem DELÍCIA ¤ 10 cm

Formy na pečení

TESCOMA Forma s vlnitým okrajem DELÍCIA ¤ 10 cm, 4 ks za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Forma s vlnitým okrajem DELÍCIA ¤ 10 cm, 4 ks Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Forma srdcová rozkládací DELÍCIA 11x11cm

Formy na pečení

TESCOMA Forma srdcová rozkládací DELÍCIA 11x11cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Forma srdcová rozkládací DELÍCIA 11x11cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Formičky na čokoládu DELÍCIA CHOCO

Formy na pečení

Vynikající pro přípravu originálních čokoládových bonbonů a řady dalších pochoutek v domácnosti i profesionální gastronomii. Vyrobeno z prvotřídního pružného a žáruvzdorného silikonu, hotová čokoláda se nelepí a lze ji snadno vyklopit.

...

Tescoma Forma bochníková DELÍCIA 31x11 cm

Formy na pečení

TESCOMA Forma bochníková DELÍCIA 31x11 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Forma bochníková DELÍCIA 31x11 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Forma medvídek DELÍCIA 24x24 cm

Formy na pečení

TESCOMA Forma medvídek DELÍCIA 24x24 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Forma medvídek DELÍCIA 24x24 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Forma bochníková DELÍCIA 26x11 cm

Formy na pečení

TESCOMA Forma bochníková DELÍCIA 26x11 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Forma bochníková DELÍCIA 26x11 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Forma vánoční stromeček DELÍCIA 26x19 cm

Formy na pečení

TESCOMA Forma vánoční stromeček DELÍCIA 26x19 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Forma vánoční stromeček DELÍCIA 26x19 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Forma sněhulák DELÍCIA 25x16 cm

Formy na pečení

TESCOMA Forma sněhulák DELÍCIA 25x16 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Forma sněhulák DELÍCIA 25x16 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Pečící fólie DELÍCIA 40x36 cm

Formy na pečení

Vynikající jako univerzální oboustranná pečící podložka do všech obvyklých pekáčů a forem na pečení. Připravované pokrmy se nepřipalují, nelepí, při pečení není třeba používat tuk. Vyrobeno z prvotřídní žáruvzdorné tkaniny, opatřeno kvalitním antiadhezním povlakem.

...

Tescoma

Ryze česká společnost Tescoma, s.r.o. byla založena roku 1992 a od té doby si udržuje přední pozici na globálním trhu v oblasti kuchyňských potřeb. Společnost sídlí ve Zlíně a předmětem jejího podnikání je výzkum, výroba a prodej výrobků pro domácí i profesionální gastronomii. Tescoma jako výrobce kuchyňských potřeb zaujímá dominantní postavení na českém trhu a přední pozici ve více než 100 zemích světa. Sortiment značky obsahuje přes 2000 produktů, na jejichž výrobě se podílejí zkušení vývojáři, technici, kontroloři i designéři.