Formy na pečení Tescoma

Dnes vám nabízíme 268 produktů v kategorii Formy na pečení - Tescoma. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Tescoma Tvořítko na donuty s namáčecími kleštěmi DELÍCIA

Formy na pečení

TESCOMA Tvořítko na donuty s namáčecími kleštěmi DELÍCIA za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Tvořítko na donuty s namáčecími kleštěmi DELÍCIA Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Zapékací miska servírovací GUSTO 20x12 cm

Formy na pečení

Zapékací a servírovací miska Tescoma GUSTO je ideální k pečení, zapékání, servírování a skladování pokrmů. Vyrobena z prvotřídního silnostěnného porcelánu. Odolná vůči teplotám od -18 do + 240 °C. Vhodná do všech typů kuchyňských trub, včetně mikrovlnné, vkládat do trouby lze přímo z mrazničky.

...

Tescoma Miska na muffiny GUSTO ¤ 9 cm

Formy na pečení

TESCOMA Miska na muffiny GUSTO ¤ 9 cm, 2 ks za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Miska na muffiny GUSTO ¤ 9 cm, 2 ks Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Vykrajovací forma velikonoční DELÍCIA

Formy na pečení

TESCOMA Vykrajovací forma velikonoční DELÍCIA za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Vykrajovací forma velikonoční DELÍCIA Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Šablony na zdobení DELÍCIA

Formy na pečení

TESCOMA Šablony na zdobení DELÍCIA, 6 ks za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Šablony na zdobení DELÍCIA, 6 ks Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Miska na creme brulée GUSTO ¤ 14 cm

Formy na pečení

Ideální k přípravě a podávání dezertů typu creme brulée. Vyrobeno z prvotřídního silnostěnného porcelánu, odolné vůči teplotám od -18 do + 240 °C. Vhodné do všech typů kuchyňských trub, včetně mikrovlnné, vkládat do trouby lze přímo z mrazničky.

...

Tescoma Košíčky silikonové DELÍCIA ¤ 5 cm

Formy na pečení

Vyrobeno z prvotřídního žáruvzdorného silikonu, odolné od -40 do plus 230°C. Košíčky nepřipalují, pokrmy lze snadno vyklopit.

...

Tescoma DELÍCIA, Žlutá

Formy na pečení

Vhodné pro všechny druhy nádobí, vynikající pro nádobí s antiadhézním povlakem, jehož povrch nepoškodí. Vyrobeno ze žáruvzdorného silikonu (220°C), rukojeť z odolného plastu.

...

Tescoma Košíček DELÍCIA, 6 ks

Formy na pečení

TESCOMA Košíček DELÍCIA, 6 ks za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Košíček DELÍCIA, 6 ks Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Cukrářský košíček barevný DELÍCIA ¤ 4.0 cm

Formy na pečení

TESCOMA Cukrářský košíček barevný DELÍCIA ¤ 4.0 cm, 200 ks za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Cukrářský košíček barevný DELÍCIA ¤ 4.0 cm, 200 ks Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Forma na dort čtverec DELÍCIA GOLD

Formy na pečení

Masivní a odolná rozkládací forma na pečení s prvotřídním antiadhezním povlakem proti připalování a odnímatelným dnem s přesahujícím okrajem pro stylové servírování dortů.

...

Tescoma Forma na dort a bábovku rozkládací DELÍCIA ø 26 cm

Formy na pečení

Formy a plechy na pečení DELÍCIA jsou vynikající pro pečení sladkých i slaných pokrmů.

...

Tescoma Forma 12 muffinů DELÍCIA SILICONE žlutá

Formy na pečení

TESCOMA Forma 12 muffinů DELÍCIA SILICONE, žlutá za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Forma 12 muffinů DELÍCIA SILICONE, žlutá Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Forma 12 muffinů DELÍCIA SILICONE červená

Formy na pečení

TESCOMA Forma 12 muffinů DELÍCIA SILICONE, červená za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Forma 12 muffinů DELÍCIA SILICONE, červená Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma

Ryze česká společnost Tescoma, s.r.o. byla založena roku 1992 a od té doby si udržuje přední pozici na globálním trhu v oblasti kuchyňských potřeb. Společnost sídlí ve Zlíně a předmětem jejího podnikání je výzkum, výroba a prodej výrobků pro domácí i profesionální gastronomii. Tescoma jako výrobce kuchyňských potřeb zaujímá dominantní postavení na českém trhu a přední pozici ve více než 100 zemích světa. Sortiment značky obsahuje přes 2000 produktů, na jejichž výrobě se podílejí zkušení vývojáři, technici, kontroloři i designéři.