Formy na pečení Tescoma

Dnes vám nabízíme 279 produktů v kategorii Formy na pečení - Tescoma. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Tescoma 623018

Formy na pečení

Plech na hranolky DELÍCIA je vynikající pro přípravu předsmažených bramborových hranolků a pečení řady dalších předsmažených obalovaných pokrmů, např. rybích prstů, kuřecích stehýnek, krevet, smaženého sýra apod. v troubě bez použití tuku.

...

Tescoma Plech na pečení DELÍCIA 41x27 cm

Formy na pečení

TESCOMA Plech na pečení DELÍCIA 41x27 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Plech na pečení DELÍCIA 41x27 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Vykrajovací forma na rohlícky DELÍCIA

Formy na pečení

Vynikající pro rychlou přípravu vanilkových rohlíčků, vykrojí najednou až 28 kousků cukroví. Opatřeno vyjímatelnou vložkou pro snadné odstranění zbytků vykrojeného těsta.

...

Tescoma Vykrajovací forma tradicní DELÍCIA

Formy na pečení

Vynikající pro rychlou přípravu cukroví s tradičními motivy, vykrojí najednou až 24 kousků. Opatřeno vyjímatelnou vložkou pro snadné odstranění zbytků vykrojeného těsta. Vhodné pro linecké, máslové i perníkové těsto.

...

Tescoma Vykrajovací forma vánocní DELÍCIA

Formy na pečení

Vynikající pro rychlou přípravu cukroví s vánočními motivy, vykrojí najednou až 28 kousků. Opatřeno vyjímatelnou vložkou pro snadné odstranění zbytků vykrojeného těsta. Vhodné pro linecké i perníkové těsto.

...

Tescoma Formicky na cokoládu DELÍCIA CHOCO cokomix

Formy na pečení

Vynikající pro přípravu originálních čokoládových bonbonů a řady dalších pochoutek v domácnosti i profesionální gastronomii. Vyrobeno z prvotřídního pružného a žáruvzdorného silikonu, hotová čokoláda se nelepí a lze ji snadno vyklopit.

...

Tescoma 630914

Formy na pečení

Vynikající pro přípravu originálního perníkového adventního kalendáře i vánočního cukroví. Souprava obsahuje 6 plastových vykrajovátek, červenou stuhu (5 m), nerezové háčky (30 ks) a sponu pro uložení vykrajovátek, která slouží i jako vykrajovátko otvorů v perníku. Návod a recept uvnitř balení.

...

Tescoma 601939

Formy na pečení

Masivní pekáč s prvotřídním antiadhézním povlakem Teflon Classic™ proti připalování a speciálně zabroušeným dnem pro dokonalý kontakt s varnou plochou. Pekáč s poklopem Tescoma PREMIUM 39 x 22 cm je opatřen žáruvzdorným skleněným poklopem, který lze použít jako samostatnou nádobu na pečení.

...

Tescoma Vykrajovací forma velikonoční DELÍCIA

Formy na pečení

TESCOMA Vykrajovací forma velikonoční DELÍCIA za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Vykrajovací forma velikonoční DELÍCIA Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Vykrajovací forma na rohlíčky DELÍCIA

Formy na pečení

Vynikající pro rychlou přípravu vanilkových rohlíčků, vykrojí najednou až 28 kousků cukroví. Opatřeno vyjímatelnou vložkou pro snadné odstranění zbytků vykrojeného těsta.

...

Tescoma 623122

Formy na pečení

Formy a plechy na pečení DELÍCIA jsou vynikající pro pečení sladkých i slaných pokrmů.

...

Tescoma Forma bochníková DELÍCIA 31x11 cm

Formy na pečení

TESCOMA Forma bochníková DELÍCIA 31x11 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Forma bochníková DELÍCIA 31x11 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Plech na pečení DELÍCIA 36x25 cm

Formy na pečení

TESCOMA Plech na pečení DELÍCIA 36x25 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Plech na pečení DELÍCIA 36x25 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma

Ryze česká společnost Tescoma, s.r.o. byla založena roku 1992 a od té doby si udržuje přední pozici na globálním trhu v oblasti kuchyňských potřeb. Společnost sídlí ve Zlíně a předmětem jejího podnikání je výzkum, výroba a prodej výrobků pro domácí i profesionální gastronomii. Tescoma jako výrobce kuchyňských potřeb zaujímá dominantní postavení na českém trhu a přední pozici ve více než 100 zemích světa. Sortiment značky obsahuje přes 2000 produktů, na jejichž výrobě se podílejí zkušení vývojáři, technici, kontroloři i designéři.