Kuchyňské nože Tescoma

Dnes vám nabízíme 148 produktů v kategorii Kuchyňské nože - Tescoma. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Tescoma Rádlo kombinované PRESIDENT

Kuchyňské nože

TESCOMA Rádlo kombinované PRESIDENT za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Rádlo kombinované PRESIDENT Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Presto 7 cm

Kuchyňské nože

TESCOMA Otvírák číšnický PRESTO za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Otvírák číšnický PRESTO Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma DELÍCIA

Kuchyňské nože

Kolečko ze žáruvzdorného nylonu (210°C) je vynikající pro krájení v nádobí s antiadhezním povlakem, jehož povrch nepoškodí.

...

Tescoma PRESIDENT

Kuchyňské nože

TESCOMA Hmoždíř PRESIDENT za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Hmoždíř PRESIDENT Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Krájec na cokoládu a lanýže PRESIDENT

Kuchyňské nože

Vynikající pro krájení čokolády a lanýžů na velmi jemné plátky s nastavitelnou tloušťkou. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli.

...

Tescoma Antiadhezní nuž kucharský PRESTO BIANCO 17 cm

Kuchyňské nože

Nože s antiadhezním povlakem jsou šetrné ke krájeným pokrmům. Potraviny se k nepřilnavé čepeli nelepí, nože se snadno čistí. Opatřeno ochranným pouzdrem pro bezpečné skladování, vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli, odolného plastu a kvalitního antiadhezního povlaku.

...

Tescoma Nůž univerzální AZZA 9 cm

Kuchyňské nože

TESCOMA Nůž univerzální AZZA 9 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Nůž univerzální AZZA 9 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Sekáček SONIC 16 cm

Kuchyňské nože

TESCOMA Sekáček SONIC 16 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Sekáček SONIC 16 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Krájec na ananas HANDY

Kuchyňské nože

TESCOMA Kráječ na ananas HANDY, Žlutá za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Kráječ na ananas HANDY, Žlutá Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Krájec na sýr PRESIDENT

Kuchyňské nože

TESCOMA Kráječ na sýr PRESIDENT za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Kráječ na sýr PRESIDENT Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Rádlo PRESIDENT ø 35 mm

Kuchyňské nože

TESCOMA Rádlo PRESIDENT ¤ 35 mm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Rádlo PRESIDENT ¤ 35 mm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Nůž univerzální HOME PROFI 13 cm

Kuchyňské nože

Tvarováno a broušeno pro maximální účinek při použití. Čepel je vyrobena z prvotřídní nerezavějící oceli, ergonomická rukojeť z tvrdého odolného plastu se třemi masivními nýty.

...

Tescoma PRESTO

Kuchyňské nože

TESCOMA Kulaté kleště PRESTO za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Kulaté kleště PRESTO Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Nůž univerzální HOME PROFI 9 cm

Kuchyňské nože

Tvarováno a broušeno pro maximální účinek při použití. Čepel je vyrobena z prvotřídní nerezavějící oceli, ergonomická rukojeť z tvrdého odolného plastu se třemi masivními nýty.

...

Tescoma Japonský nůž PRESTO SANTOKU 15 cm

Kuchyňské nože

Vynikající pro snadné a rychlé krájení i sekání všech druhů potravin. Oboustranné vertikální vroubkování zabraňuje ulpívání zbytků pokrmů na čepeli a usnadňuje plátkování. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu. Po použití umyjte a osušte, vhodné do myčky.

...

Tescoma PRESTO 12 cm

Kuchyňské nože

  • Nože PRESTO jsou speciálně tvarovány a broušeny pro maximální účinek a bezpečné
  • použití - čepel z kvalitní nerezavějící oceli, ergonomická rukojeť z odolného
  • plastu, vhodné do myčky. 3 roky záruka
...

Tescoma Nůž na salát PRESTO modrá

Kuchyňské nože

Vynikající pro krájení mrkve, cuket, okurek, paprik apod. Čerstvá zelenina krájená plastovou čepelí nevadne, nehnědne a zůstává déle svěží.

...

Tescoma Nůž univerzální SONIC 12 cm

Kuchyňské nože

TESCOMA Nůž univerzální SONIC 12 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Nůž univerzální SONIC 12 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Nůž univerzální SONIC 8 cm

Kuchyňské nože

TESCOMA Nůž univerzální SONIC 8 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Nůž univerzální SONIC 8 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Nůž univerzální PRESTO 8 cm

Kuchyňské nože

TESCOMA Nůž univerzální PRESTO 8 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Nůž univerzální PRESTO 8 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma

Ryze česká společnost Tescoma, s.r.o. byla založena roku 1992 a od té doby si udržuje přední pozici na globálním trhu v oblasti kuchyňských potřeb. Společnost sídlí ve Zlíně a předmětem jejího podnikání je výzkum, výroba a prodej výrobků pro domácí i profesionální gastronomii. Tescoma jako výrobce kuchyňských potřeb zaujímá dominantní postavení na českém trhu a přední pozici ve více než 100 zemích světa. Sortiment značky obsahuje přes 2000 produktů, na jejichž výrobě se podílejí zkušení vývojáři, technici, kontroloři i designéři.