Kuchyňské nože Tescoma

Dnes vám nabízíme 149 produktů v kategorii Kuchyňské nože - Tescoma. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Tescoma 884584

Kuchyňské nože

Nože AZZA s keramickou čepelí jsou šetrné ke krájeným pokrmům, zelenina a ovoce nevadne, nehnědne, potraviny nemění chuť ani vůni a zůstávají déle svěží. Jsou ideální zejména pro přípravu dětských a dietních pokrmů apod.

...

Tescoma AZZA SANTOKU 18 cm

Kuchyňské nože

Vynikající pro snadné a rychlé krájení i sekání všech druhů potravin. Oboustranné vroubkování zabraňuje ulpívání pokrmů na čepeli a usnadňuje plátkování.

...

Tescoma Sekáček AZZA 17 cm

Kuchyňské nože

TESCOMA Sekáček AZZA 17 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Sekáček AZZA 17 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Krájec hranolku HANDY

Kuchyňské nože

Vynikající pro snadné a rychlé krájení velkých i malých hranolků ze syrových brambor, opatřeno 2 krájecími noži.

...

Tescoma AZZA SANTOKU 14 cm

Kuchyňské nože

Vynikající pro snadné a rychlé krájení i sekání všech druhů potravin. Oboustranné vroubkování zabraňuje ulpívání pokrmů na čepeli a usnadňuje plátkování.

...

Tescoma Antiadhezní nuž na vodní meloun PRESTO TONE 30 cm

Kuchyňské nože

TESCOMA Antiadhezní nůž na vodní meloun PRESTO TONE 30 cm červená za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Antiadhezní nůž na vodní meloun PRESTO TONE 30 cm červená Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma HOME PROFI 22cm

Kuchyňské nože

Vyrobeno ze speciální brusířské oceli s vysokým obsahem uhlíku, ergonomická rukojeť z tvrdého odolného plastu. Určeno k broušení nožů HOME PROFI a ostatních kuchyňských nožů s hladkým ostřím.

...

Tescoma Antiadhezní nuž porcovací PRESTO BIANCO 18 cm

Kuchyňské nože

TESCOMA Antiadhezní nůž porcovací PRESTO BIANCO 18 cm + DÁREK za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Antiadhezní nůž porcovací PRESTO BIANCO 18 cm + DÁREK Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Antiadhezní nuž porcovací PRESTO TONE 18 cm

Kuchyňské nože

TESCOMA Antiadhezní nůž porcovací PRESTO TONE 18 cm, oranžová za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Antiadhezní nůž porcovací PRESTO TONE 18 cm, oranžová Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Antiadhezní nuž Santoku PRESTO BIANCO 16 cm

Kuchyňské nože

TESCOMA Antiadhezní nůž Santoku PRESTO BIANCO 16 cm + DÁREK za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Antiadhezní nůž Santoku PRESTO BIANCO 16 cm + DÁREK Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Antiadhezní nuž Santoku PRESTO TONE 16 cm

Kuchyňské nože

TESCOMA Antiadhezní nůž Santoku PRESTO TONE 16 cm, červená za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Antiadhezní nůž Santoku PRESTO TONE 16 cm, červená Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Univerzální šejkr PRESTO

Kuchyňské nože

Vynikající pro rychlou přípravu a podávání čerstvých salátových dresinků, ovocných a mléčných koktejlů, pěny do kávy apod., s univerzálním sítkem pro jejich dokonalé promíchání a provzdušnění. Nádoba je opatřena odměrkou, víčko nálevkou a dobře těsnícím uzávěrem.

...

Tescoma Antiadhezní nože a škrabka PRESTO TONE

Kuchyňské nože

Nože a škrabka s antiadhezním povlakem jsou šetrné ke krájeným a loupaným pokrmům. Potraviny se k nepřilnavé čepeli nelepí, nože i škrabka se snadno čistí a jsou opatřeny ochranným pouzdrem pro bezpečné skladování. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli, odolného plastu a kvalitního antiadhezního povlaku. Vhodné do myčky, nemyjte drátěnkami a prostředky...

Tescoma Sekáček PRESTO 16 cm

Kuchyňské nože

TESCOMA Sekáček PRESTO 16 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Sekáček PRESTO 16 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Antiadhezní nuž kucharský PRESTO TONE 13 cm

Kuchyňské nože

TESCOMA Antiadhezní nůž kuchařský PRESTO TONE 13 cm, červená za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Antiadhezní nůž kuchařský PRESTO TONE 13 cm, červená Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma PRESTO TONE, Žlutá

Kuchyňské nože

Kuchyňská zástěra s nastavitelnou výškou, dvěma prostornými kapsami a extra dlouhou šňůrkou pro pohodlné zavázání vepředu.

...

Tescoma Antiadhezní nuž na zeleninu PRESTO TONE 12 cm

Kuchyňské nože

TESCOMA Antiadhezní nůž na zeleninu PRESTO TONE 12 cm, oranžová za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Antiadhezní nůž na zeleninu PRESTO TONE 12 cm, oranžová Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Antiadhezní nuž univerzální PRESTO BIANCO 12 cm

Kuchyňské nože

TESCOMA Antiadhezní nůž univerzální PRESTO BIANCO 12 cm + DÁREK za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Antiadhezní nůž univerzální PRESTO BIANCO 12 cm + DÁREK Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma

Ryze česká společnost Tescoma, s.r.o. byla založena roku 1992 a od té doby si udržuje přední pozici na globálním trhu v oblasti kuchyňských potřeb. Společnost sídlí ve Zlíně a předmětem jejího podnikání je výzkum, výroba a prodej výrobků pro domácí i profesionální gastronomii. Tescoma jako výrobce kuchyňských potřeb zaujímá dominantní postavení na českém trhu a přední pozici ve více než 100 zemích světa. Sortiment značky obsahuje přes 2000 produktů, na jejichž výrobě se podílejí zkušení vývojáři, technici, kontroloři i designéři.