Kuchyňské nože Tescoma

Dnes vám nabízíme 142 produktů v kategorii Kuchyňské nože - Tescoma. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Tescoma PRESTO TONE, Žlutá

Kuchyňské nože

Kuchyňská zástěra s nastavitelnou výškou, dvěma prostornými kapsami a extra dlouhou šňůrkou pro pohodlné zavázání vepředu.

...

Tescoma Antiadhezní nuž na zeleninu PRESTO TONE 12 cm

Kuchyňské nože

TESCOMA Antiadhezní nůž na zeleninu PRESTO TONE 12 cm, oranžová za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Antiadhezní nůž na zeleninu PRESTO TONE 12 cm, oranžová Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Antiadhezní nuž univerzální PRESTO TONE 12 cm

Kuchyňské nože

TESCOMA Antiadhezní nůž univerzální PRESTO TONE 12 cm, oranžová za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Antiadhezní nůž univerzální PRESTO TONE 12 cm, oranžová Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Antiadhezní nuž univerzální PRESTO BIANCO 12 cm

Kuchyňské nože

TESCOMA Antiadhezní nůž univerzální PRESTO BIANCO 12 cm + DÁREK za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Antiadhezní nůž univerzální PRESTO BIANCO 12 cm + DÁREK Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma PRESTO

Kuchyňské nože

TESCOMA Kulaté kleště PRESTO za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Kulaté kleště PRESTO Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Japonský nůž PRESTO SANTOKU 15 cm

Kuchyňské nože

Vynikající pro snadné a rychlé krájení i sekání všech druhů potravin. Oboustranné vertikální vroubkování zabraňuje ulpívání zbytků pokrmů na čepeli a usnadňuje plátkování. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu. Po použití umyjte a osušte, vhodné do myčky.

...

Tescoma Nůž univerzální HOME PROFI 9 cm

Kuchyňské nože

Tvarováno a broušeno pro maximální účinek při použití. Čepel je vyrobena z prvotřídní nerezavějící oceli, ergonomická rukojeť z tvrdého odolného plastu se třemi masivními nýty.

...

Tescoma Nůž na salát PRESTO modrá

Kuchyňské nože

Vynikající pro krájení mrkve, cuket, okurek, paprik apod. Čerstvá zelenina krájená plastovou čepelí nevadne, nehnědne a zůstává déle svěží.

...

Tescoma na salát PRESTO

Kuchyňské nože

TESCOMA Nůž na salát PRESTO, Oranžová za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Nůž na salát PRESTO, Oranžová Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Nůž univerzální SONIC 12 cm

Kuchyňské nože

TESCOMA Nůž univerzální SONIC 12 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Nůž univerzální SONIC 12 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Nůž univerzální SONIC 8 cm

Kuchyňské nože

TESCOMA Nůž univerzální SONIC 8 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Nůž univerzální SONIC 8 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Nůž univerzální PRESTO 8 cm

Kuchyňské nože

TESCOMA Nůž univerzální PRESTO 8 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Nůž univerzální PRESTO 8 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma 884584

Kuchyňské nože

Nože AZZA s keramickou čepelí jsou šetrné ke krájeným pokrmům, zelenina a ovoce nevadne, nehnědne, potraviny nemění chuť ani vůni a zůstávají déle svěží. Jsou ideální zejména pro přípravu dětských a dietních pokrmů apod.

...

Tescoma Nůž s keramickou čepelí VITAMIN 15 cm

Kuchyňské nože

TESCOMA Nůž s keramickou čepelí VITAMINO 15 cm, oranžová za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Nůž s keramickou čepelí VITAMINO 15 cm, oranžová Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Antiadhezní nože PRESTO TONE

Kuchyňské nože

TESCOMA Antiadhezní nože PRESTO TONE, sada 4 ks za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Antiadhezní nože PRESTO TONE, sada 4 ks Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma AZZA SANTOKU 18 cm

Kuchyňské nože

Vynikající pro snadné a rychlé krájení i sekání všech druhů potravin. Oboustranné vroubkování zabraňuje ulpívání pokrmů na čepeli a usnadňuje plátkování.

...

Tescoma Nůž s keramickou čepelí VITAMIN 12 cm

Kuchyňské nože

TESCOMA Nůž s keramickou čepelí VITAMINO 12 cm, oranžová za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Nůž s keramickou čepelí VITAMINO 12 cm, oranžová Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma

Ryze česká společnost Tescoma, s.r.o. byla založena roku 1992 a od té doby si udržuje přední pozici na globálním trhu v oblasti kuchyňských potřeb. Společnost sídlí ve Zlíně a předmětem jejího podnikání je výzkum, výroba a prodej výrobků pro domácí i profesionální gastronomii. Tescoma jako výrobce kuchyňských potřeb zaujímá dominantní postavení na českém trhu a přední pozici ve více než 100 zemích světa. Sortiment značky obsahuje přes 2000 produktů, na jejichž výrobě se podílejí zkušení vývojáři, technici, kontroloři i designéři.