Kuchyňské nože Tescoma

Dnes vám nabízíme 148 produktů v kategorii Kuchyňské nože - Tescoma. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Tescoma Antiadhezní nuž univerzální PRESTO TONE 12 cm

Kuchyňské nože

TESCOMA Antiadhezní nůž univerzální PRESTO TONE 12 cm, oranžová za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Antiadhezní nůž univerzální PRESTO TONE 12 cm, oranžová Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Presto 20 cm

Kuchyňské nože

  • Nože PRESTO jsou speciálně tvarovány a broušeny pro maximální účinek a bezpečné
  • použití - čepel z kvalitní nerezavějící oceli, ergonomická rukojeť z odolného
  • plastu, vhodné do myčky. 3 roky záruka
...

Tescoma Krájecí kolečko FUNNY MUMMY

Kuchyňské nože

Giuseppe uhání, zvládá i smyk, na pizzu je odborník. Vynikající ke snadnému krájení pizzy a těsta.

...

Tescoma Rádlo FUNNY MUMMY

Kuchyňské nože

TESCOMA Rádlo FUNNY MUMMY-Žlutá za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Rádlo FUNNY MUMMY-Žlutá Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma na salát PRESTO

Kuchyňské nože

TESCOMA Nůž na salát PRESTO, Oranžová za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Nůž na salát PRESTO, Oranžová Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma s keramickou čepelí AZZA 15 cm

Kuchyňské nože

Nože AZZA s keramickou čepelí jsou šetrné ke krájeným pokrmům, zelenina a ovoce nevadne, nehnědne, potraviny nemění chuť ani vůni a zůstávají déle svěží. Jsou ideální zejména pro přípravu dětských a dietních pokrmů apod. Keramické čepele jsou mimořádně ostré a při běžném používání se netupí a nikdy nerezaví.

...

Tescoma Nůž s keramickou čepelí VITAMIN 15 cm

Kuchyňské nože

TESCOMA Nůž s keramickou čepelí VITAMINO 15 cm, oranžová za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Nůž s keramickou čepelí VITAMINO 15 cm, oranžová Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Antiadhezní nože PRESTO TONE

Kuchyňské nože

TESCOMA Antiadhezní nože PRESTO TONE, sada 4 ks za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Antiadhezní nože PRESTO TONE, sada 4 ks Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Nůž s keramickou čepelí VITAMIN 12 cm

Kuchyňské nože

TESCOMA Nůž s keramickou čepelí VITAMINO 12 cm, oranžová za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Nůž s keramickou čepelí VITAMINO 12 cm, oranžová Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Nůž vykosťovací AZZA 16 cm

Kuchyňské nože

TESCOMA Nůž vykosťovací AZZA 16 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Nůž vykosťovací AZZA 16 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Nůž s keramickou čepelí VITAMIN 9 cm

Kuchyňské nože

TESCOMA Nůž s keramickou čepelí VITAMINO 9 cm, oranžová za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Nůž s keramickou čepelí VITAMINO 9 cm, oranžová Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma

Ryze česká společnost Tescoma, s.r.o. byla založena roku 1992 a od té doby si udržuje přední pozici na globálním trhu v oblasti kuchyňských potřeb. Společnost sídlí ve Zlíně a předmětem jejího podnikání je výzkum, výroba a prodej výrobků pro domácí i profesionální gastronomii. Tescoma jako výrobce kuchyňských potřeb zaujímá dominantní postavení na českém trhu a přední pozici ve více než 100 zemích světa. Sortiment značky obsahuje přes 2000 produktů, na jejichž výrobě se podílejí zkušení vývojáři, technici, kontroloři i designéři.