Kuchyňské nože Tescoma

Dnes vám nabízíme 148 produktů v kategorii Kuchyňské nože - Tescoma. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Tescoma 880507

Kuchyňské nože

Tvarováno a broušeno pro maximální účinek při použití. Čepel je vyrobena z prvotřídní nerezavějící oceli, ergonomická rukojeť z odolného plastu se třemi nýty.

...

Tescoma Sekáček HOME PROFI 16 cm

Kuchyňské nože

TESCOMA Sekáček HOME PROFI 16 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Sekáček HOME PROFI 16 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Nůž univerzální AZZA 13 cm

Kuchyňské nože

TESCOMA Nůž univerzální AZZA 13 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Nůž univerzální AZZA 13 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Antiadhezní nůž porcovací PRESTO TONE 18 cm červená

Kuchyňské nože

TESCOMA Antiadhezní nůž porcovací PRESTO TONE 18 cm, červená za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Antiadhezní nůž porcovací PRESTO TONE 18 cm, červená Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Antiadhezní nůž na chléb PRESTO TONE 20 cm oranžová

Kuchyňské nože

TESCOMA Antiadhezní nůž na chléb PRESTO TONE 20 cm, oranžová za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Antiadhezní nůž na chléb PRESTO TONE 20 cm, oranžová Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Antiadhezní nůž Santoku PRESTO TONE 16 cm oranžová

Kuchyňské nože

TESCOMA Antiadhezní nůž Santoku PRESTO TONE 16 cm, oranžová za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Antiadhezní nůž Santoku PRESTO TONE 16 cm, oranžová Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Antiadhezní nůž Santoku PRESTO TONE 16 cm zelená

Kuchyňské nože

TESCOMA Antiadhezní nůž Santoku PRESTO TONE 16 cm, zelená za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Antiadhezní nůž Santoku PRESTO TONE 16 cm, zelená Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Antiadhezní nůž kuchařský PRESTO TONE 17 cm žlutá

Kuchyňské nože

TESCOMA Antiadhezní nůž kuchařský PRESTO TONE 17 cm, žlutá za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Antiadhezní nůž kuchařský PRESTO TONE 17 cm, žlutá Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Antiadhezní nůž porcovací PRESTO TONE 18 cm zelená

Kuchyňské nože

TESCOMA Antiadhezní nůž porcovací PRESTO TONE 18 cm, zelená za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Antiadhezní nůž porcovací PRESTO TONE 18 cm, zelená Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Antiadhezní nůž kuchařský PRESTO TONE 17 cm zelená

Kuchyňské nože

TESCOMA Antiadhezní nůž kuchařský PRESTO TONE 17 cm, zelená za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Antiadhezní nůž kuchařský PRESTO TONE 17 cm, zelená Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Antiadhezní nůž porcovací PRESTO TONE 18 cm žlutá

Kuchyňské nože

TESCOMA Antiadhezní nůž porcovací PRESTO TONE 18 cm, žlutá za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Antiadhezní nůž porcovací PRESTO TONE 18 cm, žlutá Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Antiadhezní nůž Santoku PRESTO TONE 16 cm žlutá

Kuchyňské nože

TESCOMA Antiadhezní nůž Santoku PRESTO TONE 16 cm, žlutá za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Antiadhezní nůž Santoku PRESTO TONE 16 cm, žlutá Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Antiadhezní nůž na chléb PRESTO TONE 20 cm žlutá

Kuchyňské nože

TESCOMA Antiadhezní nůž na chléb PRESTO TONE 20 cm, žlutá za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Antiadhezní nůž na chléb PRESTO TONE 20 cm, žlutá Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Krájec na cibuli HANDY

Kuchyňské nože

Vynikající pro snadné, rychlé a bezpečné krájení cibule, zeleniny, ovoce, ořechů, čokolády apod.

...

Tescoma Antiadhezní nůž Santoku PRESTO TONE 16 cm

Kuchyňské nože

Nože s antiadhezním povlakem jsou šetrné ke krájeným pokrmům. Potraviny se k nepřilnavé čepeli nelepí, nože se snadno čistí. Opatřeno ochranným pouzdrem pro bezpečné skladování, vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli, odolného plastu a kvalitního antiadhezního povlaku. Vhodné do myčky, nemyjte drátěnkami a prostředky na bázi písku, ostřete ocílkou nebo ...

Tescoma

Ryze česká společnost Tescoma, s.r.o. byla založena roku 1992 a od té doby si udržuje přední pozici na globálním trhu v oblasti kuchyňských potřeb. Společnost sídlí ve Zlíně a předmětem jejího podnikání je výzkum, výroba a prodej výrobků pro domácí i profesionální gastronomii. Tescoma jako výrobce kuchyňských potřeb zaujímá dominantní postavení na českém trhu a přední pozici ve více než 100 zemích světa. Sortiment značky obsahuje přes 2000 produktů, na jejichž výrobě se podílejí zkušení vývojáři, technici, kontroloři i designéři.