Kuchyňské nože Tescoma

Dnes vám nabízíme 148 produktů v kategorii Kuchyňské nože - Tescoma. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Tescoma Antiadhezní nůž porcovací PRESTO TONE 18 cm

Kuchyňské nože

Nože s antiadhezním povlakem jsou šetrné ke krájeným pokrmům. Potraviny se k nepřilnavé čepeli nelepí, nože se snadno čistí. Opatřeno ochranným pouzdrem pro bezpečné skladování, vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli, odolného plastu a kvalitního antiadhezního povlaku. Vhodné do myčky, nemyjte drátěnkami a prostředky na bázi písku, ostřete ocílkou nebo ...

Tescoma SONIC

Kuchyňské nože

Vynikající pro snadné broušení kuchyňských nožů SONIC a ostatních nožů s hladkým ostřím. Brusné kotouče z nerezavějící oceli s vysoce účinným diamantovým povrchem, brousek se zásobníkem na brusný prach a protiskluzovým dnem. Vyrobeno z prvotřídního odolného plastu.

...

Tescoma Nůž řeznický COSMO 20 cm červená

Kuchyňské nože

TESCOMA Nůž řeznický COSMO 20 cm, Červená za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Nůž řeznický COSMO 20 cm, Červená Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Nůž řeznický COSMO 20 cm zelená

Kuchyňské nože

TESCOMA Nůž řeznický COSMO 20 cm, Zelená za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Nůž řeznický COSMO 20 cm, Zelená Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Nůž řeznický COSMO 20 cm modrá

Kuchyňské nože

TESCOMA Nůž řeznický COSMO 20 cm, Modrá za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Nůž řeznický COSMO 20 cm, Modrá Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Nůž řeznický COSMO 20 cm šedá

Kuchyňské nože

TESCOMA Nůž řeznický COSMO 20 cm, Šedá za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Nůž řeznický COSMO 20 cm, Šedá Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Nůž na šunku COSMO 24 cm červená

Kuchyňské nože

TESCOMA Nůž na šunku COSMO 24 cm-Červená za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Nůž na šunku COSMO 24 cm-Červená Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Nůž na šunku COSMO 24 cm zelená

Kuchyňské nože

TESCOMA Nůž na šunku COSMO 24 cm-Zelená za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Nůž na šunku COSMO 24 cm-Zelená Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Nůž na šunku COSMO 24 cm modrá

Kuchyňské nože

TESCOMA Nůž na šunku COSMO 24 cm-Modrá za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Nůž na šunku COSMO 24 cm-Modrá Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Nůž na šunku COSMO 24 cm šedá

Kuchyňské nože

TESCOMA Nůž na šunku COSMO 24 cm-Šedá za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Nůž na šunku COSMO 24 cm-Šedá Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Antiadhezní nůž kuchařský PRESTO TONE 13 cm zelená

Kuchyňské nože

TESCOMA Antiadhezní nůž kuchařský PRESTO TONE 13 cm, zelená za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Antiadhezní nůž kuchařský PRESTO TONE 13 cm, zelená Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Antiadhezní nůž kuchařský PRESTO TONE 13 cm oranžová

Kuchyňské nože

TESCOMA Antiadhezní nůž kuchařský PRESTO TONE 13 cm, oranžová za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Antiadhezní nůž kuchařský PRESTO TONE 13 cm, oranžová Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Antiadhezní nůž kuchařský PRESTO TONE 13 cm žlutá

Kuchyňské nože

TESCOMA Antiadhezní nůž kuchařský PRESTO TONE 13 cm, žlutá za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Antiadhezní nůž kuchařský PRESTO TONE 13 cm, žlutá Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma

Ryze česká společnost Tescoma, s.r.o. byla založena roku 1992 a od té doby si udržuje přední pozici na globálním trhu v oblasti kuchyňských potřeb. Společnost sídlí ve Zlíně a předmětem jejího podnikání je výzkum, výroba a prodej výrobků pro domácí i profesionální gastronomii. Tescoma jako výrobce kuchyňských potřeb zaujímá dominantní postavení na českém trhu a přední pozici ve více než 100 zemích světa. Sortiment značky obsahuje přes 2000 produktů, na jejichž výrobě se podílejí zkušení vývojáři, technici, kontroloři i designéři.