Kuchyňské nože Tescoma

Dnes vám nabízíme 145 produktů v kategorii Kuchyňské nože - Tescoma. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Tescoma Nůž univerzální PRESTO 12 cm

Kuchyňské nože

TESCOMA Nůž univerzální PRESTO 12 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Nůž univerzální PRESTO 12 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Nůž na meloun PRESTO žlutá

Kuchyňské nože

TESCOMA Nůž na meloun PRESTO, Žlutá za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Nůž na meloun PRESTO, Žlutá Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Nůž na meloun PRESTO oranžová

Kuchyňské nože

TESCOMA Nůž na meloun PRESTO, Oranžová za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Nůž na meloun PRESTO, Oranžová Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Nůž na meloun PRESTO zelená

Kuchyňské nože

TESCOMA Nůž na meloun PRESTO, Zelená za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Nůž na meloun PRESTO, Zelená Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma na meloun PRESTO

Kuchyňské nože

TESCOMA Nůž na meloun PRESTO, Červená za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Nůž na meloun PRESTO, Červená Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma

Ryze česká společnost Tescoma, s.r.o. byla založena roku 1992 a od té doby si udržuje přední pozici na globálním trhu v oblasti kuchyňských potřeb. Společnost sídlí ve Zlíně a předmětem jejího podnikání je výzkum, výroba a prodej výrobků pro domácí i profesionální gastronomii. Tescoma jako výrobce kuchyňských potřeb zaujímá dominantní postavení na českém trhu a přední pozici ve více než 100 zemích světa. Sortiment značky obsahuje přes 2000 produktů, na jejichž výrobě se podílejí zkušení vývojáři, technici, kontroloři i designéři.