Misky a mísy Tescoma

Dnes vám nabízíme 120 produktů v kategorii Misky a mísy - Tescoma. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Tescoma Servírovací misky ALLEGRO

Misky a mísy

TESCOMA Servírovací misky ALLEGRO, souprava 2 ks za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Servírovací misky ALLEGRO, souprava 2 ks Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Miska FUSION ¤ 24 cm světle žlutá

Misky a mísy

TESCOMA Miska FUSION ¤ 24 cm světle žlutá za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Miska FUSION ¤ 24 cm světle žlutá Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Miska FUSION ¤ 24 cm oranžová

Misky a mísy

TESCOMA Miska FUSION ¤ 24 cm oranžová za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Miska FUSION ¤ 24 cm oranžová Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Miska FUSION ¤ 24 cm tmavě modrá

Misky a mísy

TESCOMA Miska FUSION ¤ 24 cm tmavě modrá za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Miska FUSION ¤ 24 cm tmavě modrá Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma FRESHBOX 5ks, čtvercová

Misky a mísy

TESCOMA Dóza FRESHBOX 5ks, čtvercová za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Dóza FRESHBOX 5ks, čtvercová Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma BAMBINI dóza na dětské pokrmy 9ks

Misky a mísy

Vynikající pro šetrné skladování dětských pokrmů. Opatřeno dobře těsnícími víčky, odměrkou pro přesné dávkování a rámečkem pro popis vloženého pokrmu. Víčka ve třech barvách pro snadné rozlišení pokrmů. Nádoby i víčka jsou stohovatelné a perfektně skladné. Vyrobeno z prvotřídního zdravotně nezávadného plastu, vhodné do ledničky, mrazničky i mikrovlnné tro...

Tescoma FRESHBOX 3ks, 1.0

Misky a mísy

Vynikající pro skladování a přenášení potravin. Opatřeno vzduchotěsným i vodotěsným uzávěrem - potraviny vydrží déle čerstvé a svěží, uchovávají své aroma, při přenášení nevytékají. Vyrobeno z odolného plastu, opatřeno kvalitním silikonovým těsněním.

...

Tescoma DELÍCIA

Misky a mísy

Vynikající pro přípravu tradičních italských těstovin typu fettucine, tagliatelle, pappardelle a lasagne i plněných těstovin typu tortellini, ravioli apod. Ideální i pro přípravu tyčinek, sušenek, plněných taštiček, pirohů atd. Vykrajovací kolečka jsou odnímatelná, šířku krájeného těsta lze snadno nastavit, dodáváno s 9 rovnými a 9 zvlněnými kolečky. Vyro...

Tescoma Miska kulatá GUSTITO ¤ 20 cm

Misky a mísy

TESCOMA Miska kulatá GUSTITO ¤ 20 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Miska kulatá GUSTITO ¤ 20 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Miska CREMA ¤ 20 cm

Misky a mísy

TESCOMA Miska CREMA ¤ 20 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Miska CREMA ¤ 20 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Dóza na potraviny PRESIDENT 1.8 l

Misky a mísy

TESCOMA Dóza na potraviny PRESIDENT 1.8 l za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Dóza na potraviny PRESIDENT 1.8 l Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Skleněná mísa GIRO ¤ 28 cm

Misky a mísy

TESCOMA Skleněná mísa GIRO ¤ 28 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Skleněná mísa GIRO ¤ 28 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Miska čtvercová GUSTITO 20x20 cm

Misky a mísy

TESCOMA Miska čtvercová GUSTITO 20x20 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Miska čtvercová GUSTITO 20x20 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma FIESTA 1.8 l

Misky a mísy

TESCOMA Dóza na potraviny FIESTA 1.8 l za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Dóza na potraviny FIESTA 1.8 l Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Dóza na potraviny MONTI 1.8 l

Misky a mísy

TESCOMA Dóza na potraviny MONTI 1.8 l za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Dóza na potraviny MONTI 1.8 l Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Dóza na potraviny PRESIDENT 0.8 l

Misky a mísy

TESCOMA Dóza na potraviny PRESIDENT 0.8 l za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Dóza na potraviny PRESIDENT 0.8 l Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma MONTI 1.4 l

Misky a mísy

TESCOMA Dóza na potraviny MONTI 1.4 l za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Dóza na potraviny MONTI 1.4 l Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Dóza na potraviny FIESTA 0.8 l

Misky a mísy

TESCOMA Dóza na potraviny FIESTA 0.8 l za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Dóza na potraviny FIESTA 0.8 l Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma

Ryze česká společnost Tescoma, s.r.o. byla založena roku 1992 a od té doby si udržuje přední pozici na globálním trhu v oblasti kuchyňských potřeb. Společnost sídlí ve Zlíně a předmětem jejího podnikání je výzkum, výroba a prodej výrobků pro domácí i profesionální gastronomii. Tescoma jako výrobce kuchyňských potřeb zaujímá dominantní postavení na českém trhu a přední pozici ve více než 100 zemích světa. Sortiment značky obsahuje přes 2000 produktů, na jejichž výrobě se podílejí zkušení vývojáři, technici, kontroloři i designéři.