Misky a mísy Tescoma

Dnes vám nabízíme 120 produktů v kategorii Misky a mísy - Tescoma. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Tescoma MONTI 0.8 l

Misky a mísy

TESCOMA Dóza na potraviny MONTI 0.8 l za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Dóza na potraviny MONTI 0.8 l Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Mísy plastové DELÍCIA

Misky a mísy

TESCOMA Mísy plastové DELÍCIA, sada 3 ks, bílá za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Mísy plastové DELÍCIA, sada 3 ks, bílá Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Dóza na potraviny PRESIDENT 0.5 l

Misky a mísy

TESCOMA Dóza na potraviny PRESIDENT 0.5 l za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Dóza na potraviny PRESIDENT 0.5 l Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Dózy na potraviny PRESTO

Misky a mísy

Vynikající pro uložení nespotřebované cibule, česneku, rajčat, citronů, aromatických sýrů a jiných potravin. Opatřeno praktickým bajonetovým uzávěrem, stohovatelné a skladné.

...

Tescoma Misky na potraviny PRESTO

Misky a mísy

TESCOMA Misky na potraviny PRESTO, 6 ks, bílá za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Misky na potraviny PRESTO, 6 ks, bílá Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Skleněná mísa GIRO ¤ 24 cm

Misky a mísy

TESCOMA Skleněná mísa GIRO ¤ 24 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Skleněná mísa GIRO ¤ 24 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Miska CREMA ¤ 17 cm

Misky a mísy

TESCOMA Miska CREMA ¤ 17 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Miska CREMA ¤ 17 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Miska FUSION ¤ 15 cm světle žlutá

Misky a mísy

TESCOMA Miska FUSION ¤ 15 cm světle žlutá za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Miska FUSION ¤ 15 cm světle žlutá Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Miska FUSION ¤ 15 cm světle zelená

Misky a mísy

TESCOMA Miska FUSION ¤ 15 cm světle zelená za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Miska FUSION ¤ 15 cm světle zelená Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Miska FUSION ¤ 15 cm tmavě modrá

Misky a mísy

TESCOMA Miska FUSION ¤ 15 cm tmavě modrá za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Miska FUSION ¤ 15 cm tmavě modrá Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Miska čtvercová GUSTITO 17x17 cm

Misky a mísy

TESCOMA Miska čtvercová GUSTITO 17x17 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Miska čtvercová GUSTITO 17x17 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Dóza FRESHBOX 3.0 l

Misky a mísy

TESCOMA Dóza FRESHBOX 3.0 l, čtvercová za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Dóza FRESHBOX 3.0 l, čtvercová Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma FIESTA 0.5 l

Misky a mísy

TESCOMA Dóza na potraviny FIESTA 0.5 l za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Dóza na potraviny FIESTA 0.5 l Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma FRESHBOX 2.5 l

Misky a mísy

Vynikající pro skladování a přenášení potravin. Opatřeno vzduchotěsným i vodotěsným uzávěrem - potraviny vydrží déle čerstvé a svěží, uchovávají své aroma, při přenášení nevytékají. Vyrobeno z odolného plastu, opatřeno kvalitním silikonovým těsněním.

...

Tescoma Dóza na potraviny PRESTO 1.4 l zelená

Misky a mísy

TESCOMA Dóza na potraviny PRESTO 1.4 l, zelená za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Dóza na potraviny PRESTO 1.4 l, zelená Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Dóza na potraviny PRESTO 0.8 l oranžová

Misky a mísy

TESCOMA Dóza na potraviny PRESTO 0.8 l, oranžová za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Dóza na potraviny PRESTO 0.8 l, oranžová Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Dóza na dětské pokrmy BAMBINI 250 ml

Misky a mísy

Vynikající pro šetrné skladování dětských pokrmů. Opatřeno dobře těsnícími víčky, odměrkou pro přesné dávkování a rámečkem pro popis vloženého pokrmu. Nádoby i víčka jsou stohovatelné a perfektně skladné. Vyrobeno z prvotřídního zdravotně nezávadného plastu, vhodné do ledničky, mrazničky i mikrovlnné trouby (bez víčka).

...

Tescoma Miska na zmrzlinu GUSTITO ¤ 12 cm

Misky a mísy

TESCOMA Miska na zmrzlinu GUSTITO ¤ 12 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Miska na zmrzlinu GUSTITO ¤ 12 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma

Ryze česká společnost Tescoma, s.r.o. byla založena roku 1992 a od té doby si udržuje přední pozici na globálním trhu v oblasti kuchyňských potřeb. Společnost sídlí ve Zlíně a předmětem jejího podnikání je výzkum, výroba a prodej výrobků pro domácí i profesionální gastronomii. Tescoma jako výrobce kuchyňských potřeb zaujímá dominantní postavení na českém trhu a přední pozici ve více než 100 zemích světa. Sortiment značky obsahuje přes 2000 produktů, na jejichž výrobě se podílejí zkušení vývojáři, technici, kontroloři i designéři.