Misky a mísy Tescoma

Dnes vám nabízíme 123 produktů v kategorii Misky a mísy - Tescoma. Porovnejte eshopy, jejich cenu zboží i služeb.

Tescoma Miska CREMA ¤ 14 cm

Misky a mísy

TESCOMA Miska CREMA ¤ 14 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Miska CREMA ¤ 14 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Skleněná mísa GIRO ¤ 20 cm

Misky a mísy

TESCOMA Skleněná mísa GIRO ¤ 20 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Skleněná mísa GIRO ¤ 20 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Dóza na koření MONTI 0.2 l

Misky a mísy

TESCOMA Dóza na koření MONTI 0.2 l za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Dóza na koření MONTI 0.2 l Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Dóza na dětské pokrmy BAMBINI 150 ml

Misky a mísy

Vynikající pro šetrné skladování dětských pokrmů. Opatřeno dobře těsnícími víčky, odměrkou pro přesné dávkování a rámečkem pro popis vloženého pokrmu. Nádoby i víčka jsou stohovatelné a perfektně skladné. Vyrobeno z prvotřídního zdravotně nezávadného plastu, vhodné do ledničky, mrazničky i mikrovlnné trouby (bez víčka).

...

Tescoma Cestovní miska se lžičkou BAMBINI růžová

Misky a mísy

TESCOMA Cestovní miska se lžičkou BAMBINI, růžová za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Cestovní miska se lžičkou BAMBINI, růžová Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Cestovní miska se lžičkou BAMBINI světle zelená

Misky a mísy

TESCOMA Cestovní miska se lžičkou BAMBINI, světle zelená za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Cestovní miska se lžičkou BAMBINI, světle zelená Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Cestovní miska se lžičkou BAMBINI oranžová

Misky a mísy

TESCOMA Cestovní miska se lžičkou BAMBINI, oranžová za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Cestovní miska se lžičkou BAMBINI, oranžová Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Cestovní miska se lžičkou BAMBINI světle modrá

Misky a mísy

TESCOMA Cestovní miska se lžičkou BAMBINI, světle modrá za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Cestovní miska se lžičkou BAMBINI, světle modrá Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma 895010

Misky a mísy

Kuchyňská dóza pro skladování koření. Vyrobeno z odolného borosilikátového skla a prvotřídního nerezavějící oceli, vhodné pro stohování. Uzávěr opatřen silikonovým těsněním.

...

Tescoma Bambini 150 ml

Misky a mísy

Dětský jídelní příbor v cestovním pouzdře pro hygienické uložení při cestování a vycházkách s dětmi, které se učí samy jíst.

...

Tescoma FOOD 2.0 l

Misky a mísy

TESCOMA Dóza 4FOOD 2.0 l za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Dóza 4FOOD 2.0 l Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Dóza na koření PRESIDENT 0.2 l

Misky a mísy

TESCOMA Dóza na koření PRESIDENT 0.2 l za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Dóza na koření PRESIDENT 0.2 l Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Miska kulatá GUSTITO ¤ 12 cm

Misky a mísy

TESCOMA Miska kulatá GUSTITO ¤ 12 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Miska kulatá GUSTITO ¤ 12 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Miska čtvercová GUSTITO 14x14 cm

Misky a mísy

TESCOMA Miska čtvercová GUSTITO 14x14 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Miska čtvercová GUSTITO 14x14 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma BAMBINI, Oranžová

Misky a mísy

TESCOMA Prostírání BAMBINI-Růžová za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Prostírání BAMBINI-Růžová Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Dóza na koření PRESTO 0.2 l zelená

Misky a mísy

TESCOMA Dóza na koření PRESTO 0.2 l, zelená za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Dóza na koření PRESTO 0.2 l, zelená Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Miska CREMA ¤ 12 cm

Misky a mísy

TESCOMA Miska CREMA ¤ 12 cm za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Miska CREMA ¤ 12 cm Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma Odkládací miska CLEAN KIT bílá

Misky a mísy

TESCOMA Odkládací miska CLEAN KIT, bílá za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Odkládací miska CLEAN KIT, bílá Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma FOOD 1.0 l

Misky a mísy

TESCOMA Dóza 4FOOD 1.0 l za nízkou cenu zakoupíte na www.hrnce-tescoma.cz TESCOMA Dóza 4FOOD 1.0 l Vám doručíme až domů nebo do firmy po celé České republice.

...

Tescoma

Ryze česká společnost Tescoma, s.r.o. byla založena roku 1992 a od té doby si udržuje přední pozici na globálním trhu v oblasti kuchyňských potřeb. Společnost sídlí ve Zlíně a předmětem jejího podnikání je výzkum, výroba a prodej výrobků pro domácí i profesionální gastronomii. Tescoma jako výrobce kuchyňských potřeb zaujímá dominantní postavení na českém trhu a přední pozici ve více než 100 zemích světa. Sortiment značky obsahuje přes 2000 produktů, na jejichž výrobě se podílejí zkušení vývojáři, technici, kontroloři i designéři.